Jump to content

[GTA IV MP] Roleplay - Reálny život


Recommended Posts

Takže máme tu 1.CZ/SK mod na GTA IV MP, ja niesom autorom, robým len informátora o mode.

 

Server taktiež už beží ale stále sa reštartuje kvoli novím veciam, IP: 217.11.236.143:1024

 

Kedže v sekci GTA IV, nieje urobené Pripravované mody, dal som to semka

 

Takže mod sa bude odohrávať v strede mesta celého GTA IV, bolo by blbé robyť mod po celom GTA IV, to by asi neunieslo BETA VERZE MP :), mod by mal byť podobný napr. ako je na GTA SA MP, konkrétne RZE, určite na GTA IV sa autori modu potrápia lebo sami vieme že to kodovanie je uplne iné, ale informácie ktoré som dostal od autora znejú velmo pekné takže sa ja sám na ten mod teším ked bude 100% hotový. Na mode sa maká necelé 2dni.

 

Informacie:

 

Zamestnania:

-Policajt

-Zdravotná služba

-Zatial som dostal len tieto 2zamestnania, od autora uvidíme čo bude dalej určite ich bude viac a viac.

 

V mode sa bude dať kupovať svoje vlastné auto, ktoré ked si zakúpite ostane len vám.

Taktiež plánuju urobyť kupu NEMOVITOSTI. Kde si budeme moc svoje auto uložiť.

 

V mode je zatial urobené:

-Warpy

-Prikazy

-Tachometer

 

Warpy:

-/socha

-/letiste

-/autosalon

-/empire

-/drift

Zatial su len tieto, určite ich bude viac.

 

Takže zatial som len tieto informácie dostal od autorov, postupne to tu budem UPDATOV tak prosím administrátorov aby to nemazali topic, dakujem za pochopenie zatial.

 

Autori modu:

 

-Mihaloo

 

Web servera je vo vývoji: http://pgtv.eu/

Link to comment
Share on other sites

pekny popis, v sobotu sem zacal hrat GTA IV MP a do toho zrovna vytvorili prvni CZ/SK server, takze sem tam byl primo pri jejich prvnim spusteni, doufam ze jim to dlouho vydrzi, taky si delam svuj mod a chci si nejak zalozit server.... hodne stesti v delani na modu, urcite se na nej prijdu podivat a nekdy si i u vas zahraju :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

No ale si asi jediny uspesny z IV mp v CR/SR pac sem koukal na web a vim ze tobe to pujde.. mas krasnej web.. super domenu (zadny ic.cz) a ten status..

Ja uz sem ten server nechal.. nemal so cas.. :(

Link to comment
Share on other sites

Dakto nečíta pozorne však ? :) Ja niesom autorom modu :) Ja som len Informátor heh :) Na mode sa maká necelé dva dni denné chodia na server 8/10 ludi co je fajn na rozbech :)

 

-- pon 04. dub 2011 14:56:23 --

 

Dako nečíta pozorne však ? :) Ja niesom autorom modu :) Ja som len Informátor heh :) Na mode sa maká necelé dva dni denné chodia na server 8/10 ludi co je fajn na rozbech :)

Link to comment
Share on other sites

tak bych si chtel udelat mod samozrejme life that pro IV MP jak jinak ale uz nchci delat celej mod sam tak kdyznekdo budete chtit napiste

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...