Jump to content

[HLEDAM] Členy do vývojářského teamu


tbx

Recommended Posts

Zdravím,

 

tak po dvou prezentacích mých "her" které byli dělány za účelem prozkoumání C# (a nedokončeny), nicméně teď bych rád vytvořil něco, co by bylo hratelné i na delší dobu než-li 15 minut.

~ Hra bude tentokrát ve 3D a fullscreenu, což zaručí mnohem větší požitek ze hry (no, kdo by to čekal oproti winApp :))

 

O co by šlo? O nějakou real-time strategii (Řekněme příběh mladého hackera?)

Jelikož nejsem žádný profesionál, nehledám ani supraprofesionální team, ale přecijen zkušenosti být musí. Na co grafik který nikdy neviděl Cinemu 4D/Blender/3DS Max? Nebo kóder který nikdy neviděl zdrojový kód? Nicméně, člověk je učenlivý a s určitou znalostí se dá naučit vše.

 

Do svého teamu hledám

~ Scénáristu - někoho, kdo promyslí průběh hry, příběh, zajímavosti ve hře, spojitosti aj. Napřiklad pokud bude na záchodech budovy díra, měla by být opodstatněna nějakou skutečností - to s tím hackerem byl pouze návrh, můžete vymyslet cokoli jiné.

• Kdo by měl zájem, nechť napíše začátek příběhu a odešle mi ho na e-mail -> g0lden [at] seznam [dot] cz

 

~ Kódera - někoho, kdo mi pomůže naprogramovat hru :) Požaduji znalost C# na takové úrovni, že když bude něco potřeba, dokáže si to dohledat. Kopírování nesnesu! Také požaduji znalost matematiky a fyziky - bez toho se neobejdeme :)

• Kdo by měl zájem, nechť pošle něco o sobě na e-mail -> g0lden [at] seznam [dot] cz

 

~ 3D Grafika - kohokoli, kdo dokáže ovládnou nějáký 3D program protože já v tom totálně plavu i s tutorialama

• Kdo by měl zájem, nechť se ozve na e-mail -> g0lden [at] seznam [dot] cz

 

 

Nespamujte tady zbytečnostmi, díky.

 

EDIT: Pište do příštího pondělí :)

Link to comment
Share on other sites

už zase ? Kolik her už tihle suprprogramátoři z pawna vydali ? :d:D vidím to tak na 1 hru měsíčně. Týpku tohle je tvůj blbej sen,tak se prober. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

už zase ? Kolik her už tihle suprprogramátoři z pawna vydali ? :d:D vidím to tak na 1 hru měsíčně. Týpku tohle je tvůj blbej sen,tak se prober. :thumbdown:

na to má právo každý ne? ty si taky myslíš že umíš grafiku, tak se prober ty "lol"

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Scénarista je nápad na ho*no.. Kdysi sem měl fugase jako scénaristu, ale prostě to nesedlo.. Scénaristovat malej tým má samotnej programátor hry.. To je hlavní postava..

 

Tady programátora C# na takový úrovni nenajdeš.. Jsou tu jen samí nováčci a jediní 3 co tomu aspoň nějak rozumíme jsi ty, já a čínská polívka což je z nás nejlepší C#pář.

 

Začít rovnou s 3D je docela blbej nápad... Základní je umět programovat ve dvou dimenzích aby jsi zvládl i tu třetí.. Ty umíš tu druhou? Já to teď zkouším s XNA frameworkem a je to docela silný kafe..

 

Docela bych chtěl vědět jakej engine bys chtěl použít... S nějakým absolutně neoptimalizovaným shitem v DEMO režimu toho moc nespatláš... Stejně jako kdyby jsi chtěl vyrábět svůj vlastní engine.. To by prodloužilo dobu výroby hry o pár tejdnů navíc..

Link to comment
Share on other sites

No klidně ti mohu pomoci s návrhem hry.

 

Mé reference

 

1.

Bylo to do soutěže, měl to být příběh ve kterém by bylo jasně popsáno, jak by hra probíhala.

https://docs.google.com/document/pub?id=1MyUf8uQi_lNe-i-tnYt8BZt8U7bk_7rH-Mba9reowdE

2.Normální návrh, který mě napadl během pár minut :d

http://www.forum.velkejchytrak.cz/viewt ... 45&t=23466

 

 

Jo sory pravopis není moje silná stránka.

Link to comment
Share on other sites

Scénarista je nápad na ho*no.. Kdysi sem měl fugase jako scénaristu, ale prostě to nesedlo.. Scénaristovat malej tým má samotnej programátor hry.. To je hlavní postava..

 

Tady programátora C# na takový úrovni nenajdeš.. Jsou tu jen samí nováčci a jediní 3 co tomu aspoň nějak rozumíme jsi ty, já a čínská polívka což je z nás nejlepší C#pář.

 

Začít rovnou s 3D je docela blbej nápad... Základní je umět programovat ve dvou dimenzích aby jsi zvládl i tu třetí.. Ty umíš tu druhou? Já to teď zkouším s XNA frameworkem a je to docela silný kafe..

 

Docela bych chtěl vědět jakej engine bys chtěl použít... S nějakým absolutně neoptimalizovaným shitem v DEMO režimu toho moc nespatláš... Stejně jako kdyby jsi chtěl vyrábět svůj vlastní engine.. To by prodloužilo dobu výroby hry o pár tejdnů navíc..

 

Neříkám, že bych si do scénáře neřekl svý, ale člověk s výbornou fantazií se hodí.

 

Taky fakt.

 

2. dimenze je v pohodě :)

 

XNA

Link to comment
Share on other sites

XNA

 

Takže vlastní engine... Radši skus Unity 3D

 

Unity je sračka :) (podle mého) navíc, já se velice rád učím a baví mě tvořit :)

Link to comment
Share on other sites

A preco to nerobite v C++ & DirectX 11? Lebo podla mna je trochu nahovno robit 3D hru v C#...

 

A na tu hru potrebujes profi programatorov a nie ziadne decka... Lebo ak to chces robit aj Multiplayer tak komunikaciu server/client ti nemoze robit 8 rocne decko co ani nevie co je NetworkStream a iba to kopci z googlu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...