Jump to content

[HLED�M]Free samp hosting


Dajko

Recommended Posts

"1.) Nemáte nárok na pomoc od TP (Technickej Podpory)!" zaujímavé...

"3.) Nemáte garantovanú dostupnosť!

4.) Majitel si vyhradzuje právo Vám kedy kolvek zrušiť server!" taktiež zaujímavé...

"6.) Máte právo na aktiváciu AutoRunu (Automaticky Nahadzovač) Servera po páde prostredníctvom 1 SMS" a toto je najlepšie :d

Všetky tieto tri veci ja mám povolené pre všetkých zákazníkov ihneď po vytvorení servera. Ale STOP OFF TOPIC, nerobme mu z toho OT.

Link to comment
Share on other sites

Rodný náš jazyk.. :d

 

 

-Náš hosting disponuje kvalitným perzonálom ( Personálom ! )

-...vďaka čomu všetky server ( Kde máš y.. ? Ty všetok server ) na našom hostingu majú nízke pingy. ( Totálna blbosť.. keď už tak záťaž alebo keď už chceš tak latenciu... ale né pingy omg.. penquin.. :d )

-Hosting funguje na hlavnom servery z 4GB Ram, 2x ( S kým s čím / koho čo !? )

 

SA:MP Light Free

 

Tento balíček je určený pre ľudí, ktorý nechcú platiť za SA:MP server. ( Prečo to začínaš novou vetou.. ? Hádam pred ale ide čiarka ne.. ? OMG.. !) Ale aj tak dostanú zadarmo vysokú kvalitu služieb.

 

SA:MP Profesional Free

 

Tento balíček je určený pre ľudí, ktorý rozbiehajú menšie weby o hre SA:MP. Tento balíček je dostupný len 1x za mesiac.

 

( Keď ponúkate najlepšie služby v light free prečo je tu tento balík.. ? :d )

 

SA:MP Advanced

 

Tento balíček je určený pre ľudí, ktorý rozbiehajú stredné a veľké Game portáli. Tento balíček je dostupný len pre veľmi nádejné .

 

( Vysvetli mi prosím ťa aký je to stredný portál.. ? A ako môžeš napísať portáli omg.. ? Keď už tak portál(e) a robíš mixtééjp alebo čo.. ? len pre veľmi nádejné.. ? [ Akože koho, čo.. ? ])

 

PS:Zdravím tento Balíček.. použi ho ešte 6 krát vo vete.. :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...