Jump to content

[VYŘEŠENÉ] GTA Nejde spustit


Guest CoreBoy

Recommended Posts

Cs :( Mam windows 7 a nejde mi nanom spustit gta. mam aj crack a na windows xp mi to bez problemov slo ale ked teraz na tomto wine spustim gta tak mi ho spusti , ukaze tie sproste uvodne rockstar loga :d a ked sa mi ma zobrazit menu tak mi spadne hra.

to sa mi stavalo na win xp ked som nemal cd v pc ale na tomto wine to nejako nejde :( nevie niekto ako to opravit?

dufam ze niekto aspon odpise :d

 

// Stiahol som si nove GTA:SA kde bol hned aj no cd crack a ide to :)

Link to comment
Share on other sites

ukazuje...

skús preinštalovat grafickú kartu (ovládače na grafiku) íst do start---spustit nevím jak je to na win 7 daj tam dxdiag zvuk a akcelerace nastav na zakladní možno pomože..skús

Link to comment
Share on other sites

omg prečo by s nu nemalo byt nič?mne sa to raz stalo tiež... len tak z ničoho nič mi to robilo to čo tebe.. preinštaloval som GTA a neišlo furt skusil som crack iný neišlo furt tak som preinštall grafickú a išlo to...

kedˇti to nepojde radím preinštalovat na XP win 7 strašne zatažuje PC..a je naprd..

Link to comment
Share on other sites

tak preinstaluj windows nebo s en ato vyser...a nevim proc zakladas topic kdyz pak pises ze ti radime sami chujoviny...tak si porad sam ne kdyz ti nase rady nevoni? :prdel:

Link to comment
Share on other sites

Skús to spustiť ako správca alebo pod kompatibilitou Win XP a sa mi zdá že mi to tiež nešlo na Win7 a som sťahoval cracky a až na nejaký neviem aký pokus som to rozbehol ;)

Link to comment
Share on other sites

Skús to spustiť ako správca alebo pod kompatibilitou Win XP a sa mi zdá že mi to tiež nešlo na Win7 a som sťahoval cracky a až na nejaký neviem aký pokus som to rozbehol ;)

to som uz vsetko skusal a nic...

Link to comment
Share on other sites

Skús to spustiť ako správca alebo pod kompatibilitou Win XP a sa mi zdá že mi to tiež nešlo na Win7 a som sťahoval cracky a až na nejaký neviem aký pokus som to rozbehol ;)

to som uz vsetko skusal a nic...

 

tak preinstaluj windows nebo se vykasli na SAMP...vyber si :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...