Jump to content

y_ini - Rýchle zapisovanie a čítanie zo súboru


Guest QWER

Recommended Posts

Nebliká ti to :p:d

 

Tohle už jsem 1x četl, takže už to ani nemusím číst znovu a stačí když k tomu řeknu asi takto: "Game over dini, y_ini is coming" :d

Pěkný tut

Link to comment
Share on other sites

Ani som nevedel že niečo také existuje :), dík za ukázanie niečoho nového, potom sa tomu pozriem bližšie na zúbok keď sa mi bude chcieť 10/10

 

P.S.: že si to urobil preto lebo som da ltut na dini...či? :d

Link to comment
Share on other sites

y_ini je náročnejšie na pochopenie, ale potom to ide dobre ;)

 

P.S.: že si to urobil preto lebo som da ltut na dini...či?

nie :d

 

 

existuje viac ini systémov ako len dini a y_ini existuje sii, dfile, Fini, DJson (dini v3), rFile (rýchlejšie ako y_ini, ale málo funkcii, a je to niečo ako dudb... (hráčove účty))

 

urobím asi registráciu... a dám sem tut/fs

Link to comment
Share on other sites

nejlepsi je pouzivat zaklad tedy to na cem jsou vsechny tyhle includy pro zapisovani a cteni staveny

fopen fwrite fopen fclose

sice je to o neco slozitejsi ale za tu usporu to stoji protoze je to tak velka uspora ze je fakt lepsi si s tim tu praci dat.

includy sice praci ulehci ale tu praci za vas dela cpu ale to neustale zato takhle si to jednorazove promyslite a cpu se pak flaka :d

Link to comment
Share on other sites

dajte do do pawno/icnludes

čiže budete mať

pawno/includes/YSI

Mam otazku ke mam v pawno/include uz zlozku YSI keru pouzivam na streamer ysi a hento sa vola tak isto co mam delat mam vsetky subory z toho vlozit do tej zlozky alebo zrusit ysi streamer ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry ze zas otravujem stym ale mam v tej zlozke co som stahol zlozky gamemodes a pawno mam obe dat do zlodky YSI v include alebo len obsah toho pricinka pawno ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...