Jump to content

[NAPAD] Z mesta do mesta


LINE UP

Recommended Posts

Petože všetci "nekvalitný" hrači hraju na relných zemách a podobných somarinách naučí sa len /warpy a podobné pičoviny a nemaju sa tam čomu naučiť len stale tej nekvalite kdežto ak hrač hra na wtls alebo unas aspon mesiac nestratí sa už nikde v sa-mp scene, určite mnohý vtomto somnou suhlasia.. a ako som už spomenul nekopirovaly sme nič zo žiadneho modu ak máte neaký dôkaz sem stým ale pokial nie tak si všetci láskavo takéto pičoviny odpuste...

a ak nám to šlo narychlo tak len pretože sme asi dobrý a vy to neviete kedže sa oto stale opierate..

Link to comment
Share on other sites

ja som na tom mode hral asi tak pol hodinu a prestalo ma to bavit.cez to na rze som hral rok(este aj hravam) a neprestalo ma to bavit :d

 

-- sob 19. úno 2011 20:20:04 --

 

iba tak odveci na miami vice chodievalo cca 100 playerov a teraz tam je 11 :d

 

cim by to asi tak mohlo byt? :think:

Link to comment
Share on other sites

Petože všetci "nekvalitný" hrači hraju na relných zemách a podobných somarinách naučí sa len /warpy a podobné pičoviny a nemaju sa tam čomu naučiť len stale tej nekvalite kdežto ak hrač hra na wtls alebo unas aspon mesiac nestratí sa už nikde v sa-mp scene, určite mnohý vtomto somnou suhlasia.. a ako som už spomenul nekopirovaly sme nič zo žiadneho modu ak máte neaký dôkaz sem stým ale pokial nie tak si všetci láskavo takéto pičoviny odpuste...

a ak nám to šlo narychlo tak len pretože sme asi dobrý a vy to neviete kedže sa oto stale opierate..

kdyz jste nekopirovaly jaktoze to mate stejne jako mod ktery byl udelan pred vami ? a trefit se s cca 1000 vozidly presne na model uhel a pozici spawnu na stejna mista to uz neni ani nahoda :)

tady mas ten odkaz 89.187.142.117:7777

jo ty nekvalitni hrajou na realnych zemich protoze ta realna zeme na to byla kdysi stavena. Nyny jsem svoje priority prehodnotil a snazim se delat kompromisy coz takova konzerva jako ty nemuze vedet.

jinak je jedno jestli hraje na RZE VG WTLS ci jinde ale na te sa-mp scene jestli se udrzi zalezi jen a jen na nem a ne serveru kde hraje

Link to comment
Share on other sites

na miami nikdy 100 hračou nebolo... a aj ak tam bolo viac hračou tak si dementi prišli zahrať 15 minut aby zažily blahobyt a potom šli pokračovať vo svojom trapnom živote na rze :p

A fantomas ty si kopiroval Mikeroo či ku piču skor ked sa tu ohanaš takýmito pičovinami skontroluj všetky auta na Miami nenajdeš ani jedno ktore je take iste ako na WtLS tak sa tu neohanaj podobnými somarinamy ktore si počul vo večerníčku

Link to comment
Share on other sites

na miami nikdy 100 hračou nebolo... a aj ak tam bolo viac hračou tak si dementi prišli zahrať 15 minut aby zažily blahobyt a potom šli pokračovať vo svojom trapnom živote na rze :p

A fantomas ty si kopiroval Mikeroo či ku piču skor ked sa tu ohanaš takýmito pičovinami skontroluj všetky auta na Miami nenajdeš ani jedno ktore je take iste ako na WtLS tak sa tu neohanaj podobnými somarinamy ktore si počul vo večerníčku

jo kdysi na rze5 asi 6 scriptu ktery sem pod natlakem smazal a udelal znova.

Samozdrejme ty jako konzerva nemuzes vedet.

 

WTF sa hádate tak dajte hlasovanie

Miami vice

Realna Zeme 8

a ktoré dostane viac hlasov vyhráva

A je po probléme XD

spi dal uz je RZE8.1

Link to comment
Share on other sites

Petože všetci "nekvalitný" hrači hraju na relných zemách a podobných somarinách naučí sa len /warpy a podobné pičoviny a nemaju sa tam čomu naučiť len stale tej nekvalite kdežto ak hrač hra na wtls alebo unas aspon mesiac nestratí sa už nikde v sa-mp scene, určite mnohý vtomto somnou suhlasia.. a ako som už spomenul nekopirovaly sme nič zo žiadneho modu ak máte neaký dôkaz sem stým ale pokial nie tak si všetci láskavo takéto pičoviny odpuste...

a ak nám to šlo narychlo tak len pretože sme asi dobrý a vy to neviete kedže sa oto stale opierate..

kdyz jste nekopirovaly jaktoze to mate stejne jako mod ktery byl udelan pred vami ? a trefit se s cca 1000 vozidly presne na model uhel a pozici spawnu na stejna mista to uz neni ani nahoda :)

tady mas ten odkaz 89.187.142.117:7777

jo ty nekvalitni hrajou na realnych zemich protoze ta realna zeme na to byla kdysi stavena. Nyny jsem svoje priority prehodnotil a snazim se delat kompromisy coz takova konzerva jako ty nemuze vedet.

jinak je jedno jestli hraje na RZE VG WTLS ci jinde ale na te sa-mp scene jestli se udrzi zalezi jen a jen na nem a ne serveru kde hraje

 

 

I niCe to rikal ze okopcily ty vozidla.

 

A nwm proc tu resite na jakem mode se ma hrat apod.

Kazdyho prece bavi neco jine

 

WTF sa hádate tak dajte hlasovanie

Miami vice

Realna Zeme 8

a ktoré dostane viac hlasov vyhráva

A je po probléme XD

 

Dal bych RZE 8 to aspon neni copy.

Jo a este typuju ze okopirovaly pozice 2500ti domu od Wooziho

Link to comment
Share on other sites

rze tu vzdy bola je a bude :d ved na tej ipcke ktoru ma atomas v podpise je skoro stale 125 playerov a na miami vice byvalo tiez okolo 115 a teraz tam je 10 xD

tak nwm ci upada rze alebo miami vice

:d

 

ale dajte hlasovanie na:

miami vice

realna zeme v8.1

Link to comment
Share on other sites

Tohle není fórum určený na hádky a ATomas jako bývalej mód by to měl vědět nejlíp.

Anketa kterej mód je lepší? Myslíš že nějaká anketa ve který bude hlasovat každej druhej dementník co sem vleze něco změní? Maximálně se dá na superpařbu odkaz registrujte se na pawno.cz a hlasujte pro rze a dostanete vip...

Xtreme má oproti ATomasovy pravdu.

Link to comment
Share on other sites

LIDI NWM JESTLI JSTE SI VSIMLI NAZVU TOPICU!

STOJI TAM [Napad]Z mesta do mesta a ne Souboj módů!!!

 

Zalozim vam na to topic :)

Link to comment
Share on other sites

Viete piču o živote anie to ešte o mojom mode keby som tu dal zdrojovy kod miami honite si natom 3 mesiace a kopirujete veci ktore ste v živote nevidely ak nemate dokaz o kopiractve nejebte tu mozgy na nič take decke by sme sa so speedym nezmohly... a keby si dal hlasovanie určite vyhra realna pičovina pretože tu na toto forum chodia deti čo tam hravaju...

Link to comment
Share on other sites

Viete piču o živote anie to ešte o mojom mode keby som tu dal zdrojovy kod miami honite si natom 3 mesiace a kopirujete veci ktore ste v živote nevidely ak nemate dokaz o kopiractve nejebte tu mozgy na nič take decke by sme sa so speedym nezmohly... a keby si dal hlasovanie určite vyhra realna pičovina pretože tu na toto forum chodia deti čo tam hravaju...

mame dukaz zde

89.187.142.117:7777

pak staci zahrat miami vice a je to jasne takze tim se hadka uzavira

 

s tim hlasovanim by to fakt bylo nefer protoze by spouta lidi nebylo v hlasovani neutralni.

Jinak takove veci jako nabadat lidi aby hlasovaly za muj mod to fakt nedelam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...