Jump to content

[HLEDAM]Hledam nějakej výhodny CS1.6 hosting


HardLock

Recommended Posts

Topina":1vtf3ja4]1)Cena v SMS tam je tak asi je

2)Ne neni to vyhodny!

 

3)prez sms toho moc nesezenes

4)zaplatis tak 4Xvic

5)Kup si u xelu ne.. ty to maj levny :d

 

lol 8 slotu 99 kč :d ale mam 200 KČ aspon tych 12 slotu možna bych si koupil

Link to comment
Share on other sites

Ježiši že tohle vůbec řešíte. Když máš 200,- tak si kup VPS s 1 GB RAM a utáhne ti to nejmíň 3 servery. Teď se bavim o Source, ale na 1.6 to vyjde na stejno, dokonce i menší zátěž řekl bych.

Link to comment
Share on other sites

Ježiši že tohle vůbec řešíte. Když máš 200,- tak si kup VPS s 1 GB RAM a utáhne ti to nejmíň 3 servery. Teď se bavim o Source, ale na 1.6 to vyjde na stejno, dokonce i menší zátěž řekl bych.

Pleteš se. Server o 16 portech vyjde na přibližně 700MB RAM.

Link to comment
Share on other sites

Ježiši že tohle vůbec řešíte. Když máš 200,- tak si kup VPS s 1 GB RAM a utáhne ti to nejmíň 3 servery. Teď se bavim o Source, ale na 1.6 to vyjde na stejno, dokonce i menší zátěž řekl bych.

Pleteš se. Server o 16 portech vyjde na přibližně 700MB RAM.

 

Jo? Já jsem měl dřív source servery a ten jeden měl vysokou návštěvnost, přes den i mnohdy bylo zaplněno. Např. jsem tam měl asi 21 lidí a RAM mi to vzalo jen o něco víc než když tam bylo prázdno (typuju tak 50 - 100 MB víc?). Takže celkově tak 200 - 350 MB jeden Source server s 20 lidma.

Link to comment
Share on other sites

mel jsem tam sourcemod = pluginy .. jako nejsem si jistej kolik to žralo s těma lidma, ale ně nějak moc, protože jsem tam ještěmel jeden nenavštěvovanej server kterej žral asi necelých 300 MB, z čehož plyne, že ten hlavní server mohl zabírat max. 700MB, ale tolik fakt nezabíral. To jsem si jistej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...