Jump to content

gamemode CheapCounty


Recommended Posts

INFO

Začínate ako bezdomovec ktorý prišiel do mesta Palomino Creek. V móde bude možné zamestnať sa do rôznych povolaní a spĺňať nebezpečné misie. Taktiež si budete môcť kupovať rôzne nehnuteľnosti a vidiecke autá ako napr. Walton,Bobcat a Sabre za dosť vysoké sumy. Cieľom je mať najviac nehnuteľností a byť známy.

 

Riadkov: 1350

Dátum začatia: 22.1.2011

Dátum dokončenia: Netuším, je to môj prvý mód

 

Poloha

 

Palomino Creek, Montgomery a Dillimore + Hilltop Farms ( Možno aj blueberry )

v Dillimore sa nachádza stávková spoločnosť.

Warpy: /pcreek Ostatné príkazy: /help /rules 1 /rules 2 /deye /9mm

 

Povolania

 

Nezamestnaný - Nedostáva dávky.. xD

Rybár ( Fisger Lagoon )

Policajt ( Dillimore ) /jail

Doktor ( Montgomery ) /heal ID

Novinár ( Za Palomino Creek ) /news

 

Baník/Delník ( Plánované, Kameňolom pri Palomino..)

Smetiar ( Plánované )

Dedinská Šlapka ( Plánované )

Taxikár ( Plánované )

Opravár ( Plánované )

Nájomný vrah ( Plánované )

Farmár ( Plánované )

Delivery boy Pizza&Hotdog`s ( Plánované )

Lodná stráž ( Možno )

a ďalšie..

 

Postavy

 

Predavač ( Plánované ):

Village Army Shop ( Amatérske zbrane )

V obchode ( Chlast )

V Dinner Sinner ( Plánované NPC )

 

Barman v Palomino Creek - Dáva misie za $$

Don Luigi v Montgomery ( Plánované ): Bude dávať misie o zabíjaní ( EXP-System )

 

 

Ale dosť slov.. xD Came here: 93.185.108.57:7836

 

Nakoniec by som rád pripomenul že hladám niekoho ochotného kto by mi s týmto pomáhal. samozrejme bude spolotvorca módu.

Link to comment
Share on other sites

Veľmi pekné zatiaľ, bol som na servery a chválim tie misie za Moleyho ma veľmi bavili.Ten textdraw keď som sa zamestnal za rybára bol otrasný fuj a ešte trošku prerobiť to chytanie rýb ale je to super zatiaľ :v:

Link to comment
Share on other sites

skusil sem ty mise sou luxusní udělal sem ty ventilačky a kombajn ale dál to nešlo :d

nechtěla se další zpustit

 

JOjo.. xD Neviem nastaviť striedanie misií a teraz dorábam daľšie misie..

 

a Petr.. David do toho módu udelal len rybare a policistu.. Potom mi ho dal at ho dodelám a predelám podle sebe.. xD

Link to comment
Share on other sites

misie urob cez random+switch a toho rybára kus prerob

 

 

a ešte som chcel vedieť jak si urobil že tá tama na začiatku je polorzobitá?

Link to comment
Share on other sites

líbí se mi ten mod :clap: jen by si měl to trochu více propracovat -

1.Stručná nápověda(jak začít atd.)

2.vylepšit toho rybaře

3.Doplnit nějake maličkosti pro zábavu (ale po nováčkovi toho moc chci)

 

HODNOCENÍ : 8/10

Link to comment
Share on other sites

Mohlo si napisat odkial ten mod mas "lol"

Mód byl prodaný se vším všudy, takže je vlastně jeho :)

 

Nj ale aspon sem mohol napisat ze to je povodny Second Life a ozaj za kolko si ho predal ? :boss:

Link to comment
Share on other sites

Neni tvoja vec.. xD A chod na server a komentuj..Dneska tam bola haluz s mattsym.. xD

 

OK a inac bol som tam ked tam bol aj matty aj ty :d

Link to comment
Share on other sites

Popis

Hm takže o bezdomovcovi v palomino creek to vyzerá ako o leatherfaceovi xD to dalšie info je tiež pekné povolania sa dajú je to tak priehladné vela sa nedá zabudnút čo je tam napísané takže toto sa mi páči

Hra

Je to zase SA:MP a pawnuje sa to páči sa mi to že je to v Palomino Creek pretože kedysi som strašne lúbil záhady a tieto časti som mal najradšej a stále som tam chodil takže tiež bod hore

Základ

Základ sa mi zdá tiež ako na Life In The Village tiež to pekne vyzerá ten názov mi prvý krát pripomínal CheckPointy xD ale toto je tiež bod hore

Tvorca

TeuneerSK moc nepoznám ale videl som ho tu už jak komentoval on módy a to že má tolko riadkov tak to je lol

Celkové hodnotenie:7/10

Link to comment
Share on other sites

Tvorca

TeuneerSK moc nepoznám ale videl som ho tu už jak komentoval on módy a to že má tolko riadkov tak to je lol

Celkové hodnotenie:7/10

si necital co sme piasali ze ? "lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

neustale pracujeme na vyvoji tohto modu :) neustale sa pridavaju nove veci a nasledne opravuju najdene chyby.. postupne zdokonalujeme uz vytvorene a casom pridame aj nieco nove :) zaklady sme pretvorili aby fungovali ako napriklad prikaz pre doktora a policajta som uz prepodmienkoval a funguje ako ma, väzenie uz ide tiez, po 30 sekundach pusti väzna z väzenia (povodny mod to nerobil, proste nechal hraca v base :d pokial nedal kill nedostal sa z toho :d ) cize tak no :)

 

Mod mozte najst tiez na inej IP, ktoru pouzivam ako nahradu offiku (kedze sa niekedy stane ze server spadne a nema ho kto nahodit :) )

 

IP je rovnaka len s portom 7812 ;) (najnovsie opravy sa vzdy testuju na localhoste, mozna navsteva cez hamachi, udaje cez SZ ;) )

Link to comment
Share on other sites

po 30 sekundach pusti väzna z väzenia (povodny mod to nerobil, proste nechal hraca v base :d pokial nedal kill nedostal sa z toho :d )

Protoze povodny mod to prodal ve fazi kdy zrovna to vezeni zacal delat :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...