Jump to content

[HLED�M] Grafika a Kodera na nas webovy portal


cabrda

Recommended Posts

Ahoj,

Hledám nekoho kdo by mi udělal design na web a nakodoval a jeste udelal k tomu banner header a logo. Je to portal v zacatcich a hledame grafika a kodera. Pokud by mnel nekdo zajem piste na skype: cabrda5 nebo icq: 361171188. Pokud možno tak bych to chtěl zdarma např. vyměnime si loga, atd., ale spis aby to bylo mimo penez. Díky za všechny prihlasky Cabrda

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Hledám nekoho kdo by mi udělal design na web a nakodoval a jeste udelal k tomu banner header a logo. Je to portal v zacatcich a hledame grafika a kodera. Pokud by mnel nekdo zajem piste na skype: cabrda5 nebo icq: 361171188. Pokud možno tak bych to chtěl zdarma např. vyměnime si loga, atd., ale spis aby to bylo mimo penez. Díky za všechny prihlasky Cabrda

zdarma? blbý vtípek v této době... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Hledám nekoho kdo by mi udělal design na web a nakodoval a jeste udelal k tomu banner header a logo. Je to portal v zacatcich a hledame grafika a kodera. Pokud by mnel nekdo zajem piste na skype: cabrda5 nebo icq: 361171188. Pokud možno tak bych to chtěl zdarma např. vyměnime si loga, atd., ale spis aby to bylo mimo penez. Díky za všechny prihlasky Cabrda

zdarma? blbý vtípek v této době... ;)

 

 

Asi nějak tak :) V této době pořádného grafika zadarmo neseženeš :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrý no :d Dovolte mi se zasmát :d "lol" Dám ti radu.. Pokud nemáš nějaké peníze, které si ochoten do toho vrazit, tak to radči ani nedělej nebo si to založ u služby jako je webgarden.cz, webnode.cz nebo websnadno apod. Ale ještě jsem neviděl nikoho kdo by dělal zadara design a code, pokud by to ovšem nebyl jeho kamarád, ale to, že si myslíš, že si ho nabereš do toho svého "portálu" nebo co to je a on ti to kvůli tomu udělá zdarma, tak si piš, že takto to nefunguje. Ono se to nezdá, ale pokud majitel nemá kámoše nebo tyto věci neumí sám, tak za to vše musíš zaplatit..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...