Jump to content

''Padani'' pocitace


MIKI785

Recommended Posts

Hi,

Mam problem a to ten ze mi proste padaji Windowsy no spis cely PC. Pada to kdyz hraju GTA IV tak to spadne asi po pul hodine (nekdy driv nekdy pozdeji), kdyz spustim MAFIA II tak mi to spadne ihned (ani nestacim vystrelit xD). Spadlo mi to i kdyz byl PC pusteny dyl (asi cely den) tak to v noci spadlo a nic sem nehral. Nekdy po padu se nahodi ''Modra obrazovka smrti''. Dyztak hry jsou originalni.

Vubec nechapu cim to muze byt.

 

Sestava:

CPU: AMD phenom ii x4 3.4Ghz napajeni: 1.36V (CPU je overclokovano a odemceny 2 jadra)

GPU: ATI RADEON HD 5770 1GB

RAM: 4GB

OS: Windows 7 Ultimate

 

Pokud vite pomoct tak prosim napiste, dost me to s*re kdyz hraju a spadne to....

 

CPU se neprehriva to jsem kontroloval. Pokud nikdo nepomuze tak budu muset neco vymyslet :(

Link to comment
Share on other sites

Tak může se ti přehřívat cokoliv.. Třeba když se přehřívá grafická karta tak se PC vypne automaticky (můj aspoň)

 

Zkus se podívat jestli jede větrák na grafice a větrak kterej celej PC chladi.. Jestli jedou tak je zkus pročistit od prachu

Link to comment
Share on other sites

No, prach tam asi moc nebude jelikoz ten PC je starej mesic a graficka 3 tydny. Vetraky jedou v pohode.

 

A nejaky program ti nechyba ?

Link to comment
Share on other sites

A díval ses na teploty jednotlivích součástek ? Mam pocit že at se cokoliv přehříva tak to PC vypne ale nejsem si jiste.. vim že to děla u CPU a Grafárny..

 

Taky je možný že je tam něaka vada v nějaké součástce.

 

A poslední možnost že je to softwarová chyba což si nemyslím..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...