Jump to content

Drift Town


Recommended Posts

Drift Town

 

Popis:

Drift Town. Drift Town je zábava hlavně pro hráče které nebaví RL (rze apod.). Tento mod už svím názvem napovídá že bude mít hodně daleko od skutečného světa.

Po celém modě budou umístěny drift místa (cca 20). Pro milovníky stuntů bude i zde jeden stunt na letišti v prvním městě.

V modu se nachazi 5 povolani. Sám mod ma něko kolem 30 příkazů. Během hry vás nebou otravovat hráči toužící po zabíjení nebo policisté.

Když se připojíte do hry, tak se zaregistrujete (nutne!). Po zaregistrování a přihlášení se ocitnete v San Fieru u drift dráhy a budete mít u sebe jen pár dolarů a budete zaměstnán jako drifter.

 

 

Povolání:

Drifter,Stunter,Ganster,Mafian,Závodník

 

 

Příkazy:

/mavat /kiss /ciga /ak47 /area51 /teleport /setloc ...........

 

 

Závěr:

Doufám že se vám popis Drift Townu líbil a že si příjdete zahrát:)

 

 

Dokončeno:

89%

 

 

Dowloand:

To by se ti líbilo co? :d

 

 

PS: Je to můj první mod tak prosím hodnotte podle toho

Ohodnotte x/10

Link to comment
Share on other sites

Neco takového bych Potreboval xD Doufám že mi to pak na ICQ pošleš xD .... Uplne mi stačí tento 89%tní :d .... je tam Weapons (Skill) , Stunt , Drift | neco pre náš Portál :) ..... mno síce Málo príkazov ale mne to CELKOM Vyhovuje ale davam 8.5/10

Link to comment
Share on other sites

Během hry vás nebou otravovat hráči toužící po zabíjení

 

V tom případě nechápu toto:

 

Drifter,Stunter,Ganster,Mafian,Závodník

Jaký budou mít využití?

 

Jinak, no nevím, jako mě příjde, že tam nic není, driftovat můžu kdekoli, 1 stuntpark to nezachrání.

Budou tam za drifty body aspoň?

Link to comment
Share on other sites

bouzel ve verzy 1 ne ale muzes se tesit na lepsi v 2 ve ktere tohle bude, a nebude to po meste ale budou vytvorene mapy.. (na vode)

 

Povolani budou mit zbrane a par prikazu na kterych jeste pracuju.

 

-- úte 01. úno 2011 15:09:02 --

 

Vim ze ten mod neni nic moc, ale proste nejsem zatim tak dobry jak vy, nedavno jsem zacal a toto je muj prvni mod. Proto nemuzete cekat zazraky..

 

Ale hledam nekoho do teamu pro Drift Town 2 kdyztak piste na icq ci skype (v mem profilu)

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu že popis vypadá dobře, žádné pravopisné chyby (pokud jsem si všiml správně) tak to dělá lepší autor takže tomu módu dávám velké šance. Ještě pokud autor bude umět trochu pawn :d

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu že popis vypadá dobře, žádné pravopisné chyby (pokud jsem si všiml správně) tak to dělá lepší autor takže tomu módu dávám velké šance. Ještě pokud autor bude umět trochu pawn :d
Tento mod už svím

Já našel. :d

Link to comment
Share on other sites

1ever1 :

Drift Town je zábava hlavně pro hráče které nebaví RL (rze apod.). Tento mod už svím názvem napovídá že bude mít hodně daleko od skutečného světa.

....

 

V modu se nachazi 5 povolani. Po zaregistrování a přihlášení se ocitnete v San Fieru u drift dráhy a budete mít u sebe jen pár dolarů a budete zaměstnán jako drifter

...

 

tomo. :

Tieto veci do seba nezapadaju "lol"

Link to comment
Share on other sites

Co na tom nezapada? Povolani a? Jde o to abys mel penize na tuning :d a vyplaty udelam asi mega sumy napr. 50 00 000 za jednu vyplatu uvidim.

 

Ja len ze tam pises ze to vobec neni ako RP a das tam povolania a zacinas ako v RP (nejake prachy a najhorsie zamestanie). "lol"

A ozaj ako docielis aby ta tam nikto nezabijal ???

 

EDIT:

A ozaj poznas EDIT ?

 

-- úte 01. úno 2011 15:04:42 --

 

bouzel ve verzy 1 ne ale muzes se tesit na lepsi v 2 ve ktere tohle bude, a nebude to po meste ale budou vytvorene mapy.. (na vode)

 

Povolani budou mit zbrane a par prikazu na kterych jeste pracuju.

 

-- úte 01. úno 2011 15:09:02 --

 

Vim ze ten mod neni nic moc, ale proste nejsem zatim tak dobry jak vy, nedavno jsem zacal a toto je muj prvni mod. Proto nemuzete cekat zazraky..

 

Ale hledam nekoho do teamu pro Drift Town 2 kdyztak piste na icq ci skype (v mem profilu)

 

Takze :spam: :spam: :spam:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...