Jump to content

Vypina se mi PC


NurofeN-Cz

Recommended Posts

Nevite nekdo proc, kdyz zapnu pocitac, bezi treba pul hodiny a potom se vypne?

Prosim nespamujte zde, hrozne bych to potreboval vedet. A kdyz nevite tak vubec nepiste. Potreboval bych to protoze mam ve starem data a chci ho prodat, a kdyz se vypne nestihnu si to ani dat na hard disk.

Link to comment
Share on other sites

Rhytmo":29rzemin]takze, rad bych mu pomohl kdyz vy tady pisete ze to je fyzicka chyba (prehrivani, prach..)

a nemuze to byt psychycka chyba? treba ze tam ma nejaky vir

 

to máš taky přavdu jedině projet nějakým slušným antivirem nebo format pc ale musel by si zalohovat ty data

Link to comment
Share on other sites

To se mi taky stalo mel jsem tam bordel nebo kdyz jsem to mel bez podchladioce tak za hodku se vypl a byl teply jak plotynka profoukni to vysavacem a pojede ti to jak hodinky asi ti to nepomuze :d preinstaluj win teda prvne zalohuj dulezita data asi stihnes

Link to comment
Share on other sites

Mám podobný problém,ale je to s Flash videem,když se dívám na video na internetu(delší jak 10 minut).Zničeho nic se vypne PC,když si video stáhnu a přehraju přímo ve Windows,tak nic.Zkusil jsem přeinstalovat na Ubuntu,ale stejný problém ,zkusil jsem,místo Firefox použít Operu,Internet Explorer,ale taky ten stejný problém.Nevíte co s tím? :(

Link to comment
Share on other sites

tak to máš asi problem s PC, to se ti vypíná jen při videu ?

zkus zatížit PC (že zapneš SKORO vše, jestli to není při zatížení)

Zatížením to není už jsem to zkoušel,prostě při přehrávání delšího Flash videa se mě po nějakém čase vypne PC.U ničeho jiného se mě to nestalo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...