Jump to content

Garaz co jezdi :D


HardLock

Recommended Posts

Nechápu jak můžeš nadávat, nebo naznačovat do rodiny když ji ani neznáš, todle já přímo nesnáším, přesně jak píše když nesneseš kritiku tak to sem ani nedávej..

 

spytuj své svědomí..

Link to comment
Share on other sites

Kvůli mému hodnocení tu ze sebe děláš debila. Nechápu no, ale nevadí, zkus pochopit, že ten tvůj výtvor je úplně k ničemu. No možná pro tebe ne, ale pro nás ostatní je totálně nepoužitelný.

 

Jo a místo toho abys to své dílo obhajoval tu píšeš takovéto dětské keci.

Link to comment
Share on other sites

":2j6u27ug]Kvůli mému hodnocení tu ze sebe děláš debila. Nechápu no, ale nevadí, zkus pochopit, že ten tvůj výtvor je úplně k ničemu. No možná pro tebe ne, ale pro nás ostatní je totálně nepoužitelný.

 

Jo a místo toho abys to své dílo obhajoval tu píšeš takovéto dětské keci.

neminim se stebou hadat jak naký decko pokud se chces hádat tak já tu na tento Topic nebudu psat :)

Link to comment
Share on other sites

Já že se chci hádat? Promin ale mel by ses zamyslet.

Já ti jen napsal své hodnocení a ty ses tu začal chovat jak de*il. A já že se chci hádat tak to je fakt jako moc. Teď se směji já tobě a končím diskuzi, Naschle

Link to comment
Share on other sites

":2c24rp2i]Já že se chci hádat? Promin ale mel by ses zamyslet.

Já ti jen napsal své hodnocení a ty ses tu začal chovat jak de*il. A já že se chci hádat tak to je fakt jako moc. Teď se směji já tobě a končím diskuzi, Naschle

no vsak víme a us mlč uš jsi to jednou řikal :)

Link to comment
Share on other sites

":3el6opgx]Já že se chci hádat? Promin ale mel by ses zamyslet.

Já ti jen napsal své hodnocení a ty ses tu začal chovat jak de*il. A já že se chci hádat tak to je fakt jako moc. Teď se směji já tobě a končím diskuzi, Naschle

no vsak víme a us mlč uš jsi to jednou řikal :)

Chováš se trapně, o pravopisu ani nemluvím, piš si jak chceš upřímně je to tvoje věc..

 

ale taky to vypovídá o tvém chování..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mne to prislo ako celkom dobry napad, ludi na serveri to zaujalo, ja ti davam 7/10, -1 neni to zas uzasne, -2 nepaci sa mi to ze je ta garaz strasne velka, mohol si radsej dat nejaky mensi hangar alebo neco take, nemohol by si mi od toho dat plz PWN?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...