Jump to content

Garaz co jezdi :D


HardLock

Recommended Posts

cs sem sem nudil tak sem udělal garaž co jezdi nasleduje někoho atp..... :d

 

příkazy pro hráce /garroz

příkazy pro rcon /garroza

 

uš to beru jako celý hotový ale jeste tam možná pár věcí přidám kdyby někdo chtěl tu garaž tak jse nejradši mužem domluvit na skype : mizeraxd

ICQ také mam ale tam už jsem nebyl dva dny nejčastějí chodim na skype

 

nejlepší asi v te garaži jsou přikazy

 

/gg ID - portne garaž k hračovy ID :d pouze pro rcon

/garhrac ID - nasledováni hrače pouze pro rcon

/garhs ID - stopnutí nasledováni hráče použe pro rcon

 

stoho nejvíc Lidi měly zábavu inak garáž může jet i do ls i nahoru a dolu a kdyby jste chtěly abych jeste do garáži něco dodal můžu mam jeste od toho pwn ......

 

Screeny

 

samp000.png

samp001.png

samp002.png

samp003.png

 

 

pro jistotu :d kdo nevý jak jse obrázky zvětšujou tak at klikne na obrazek a hnet jse zvětší :)

Link to comment
Share on other sites

Ježiš co to je za kravinu.. uz název Garáž co jezdí :d

Mno jsem jse nudil tak jsem něco vimislel :d normalně garaž z IQ 5 jak kdyby NPC bot :d akorat mužeš garaž i portnout k někomu :d

 

Krutee :d 7.0000000000000001/10

 

Dikec to jsem od tebe necekal takove hodnoceni :d

Link to comment
Share on other sites

fakt husti nedas sem download?

ok tu máš .......

 

příkazy pro lidi /garroz

přikazy pro Rcon /garroza

 

Download

[attachment=0]Garaz Verze 1.0.zip[/attachment]

 

uš je ve vývoji 1.5 tam to máš napsaný spoustu nových věcí bude ve verzi 1.5 tohle je 1.0 a možná dám novější objekt k 1.5 garaži :)

Link to comment
Share on other sites

naprosta hloupost.... a ješte se vsadim že ti ten ten objekt garaže projíždí texturou.... 0/10

HM ...... Tvuj názor ale ani mě to hodnocení moc nevadí :)

Link to comment
Share on other sites

nahodou to je dobre a podilel sem se na tom napadama ja tomu davam 9.9/10 no je to skoro dokonale ale vsadim se ze ta verze 1.5 bude mnohem lepsi :) 93.185.105.51:7778

Link to comment
Share on other sites

nahodou to je dobre a podilel sem se na tom napadama ja tomu davam 9.9/10 no je to skoro dokonale ale vsadim se ze ta verze 1.5 bude mnohem lepsi :) 93.185.105.51:7778

 

Co ma znamenat ta IP ???

Link to comment
Share on other sites

Nevim jestli je to tvuj server Adsi ten co jsi někdo dělal reklamu o 2 prispevky vyšše... ale přijdu na server a řikam at mi ukažou garaz a on se mě ptá co zato ? no to si ze mě dělá prdel ? :d si sklidni adminy a pak mi to ukažeš at se podivam

Link to comment
Share on other sites

OMG Větší pí.... Sem v životě neviděl rozhodně 0/10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Totálně nevymakaný prostě práce amatéra , ono to nenásleduje :) ale znásilnuje :)

Link to comment
Share on other sites

Hele neprojevuj takový emoce těma 0. Jediný co ti získáš je to, že si každej bude myslet o tobě, že máš nějákou závadu v mozku. A navíc to tu roztahuješ.

 

K tématu: No, nechápu využití. Jako k čemu mě bude, že za mnou pojede garáž?

Hodnocení: Nepoužitelné

Link to comment
Share on other sites

":63nqa320]Hele neprojevuj takový emoce těma 0. Jediný co ti získáš je to, že si každej bude myslet o tobě, že máš nějákou závadu v mozku. A navíc to tu roztahuješ.

 

K tématu: No, nechápu využití. Jako k čemu mě bude, že za mnou pojede garáž?

Hodnocení: Nepoužitelné

ty drž hubu ty maš závadu prdeli idiote !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

":6pjtdbyh]Hele neprojevuj takový emoce těma 0. Jediný co ti získáš je to, že si každej bude myslet o tobě, že máš nějákou závadu v mozku. A navíc to tu roztahuješ.

 

K tématu: No, nechápu využití. Jako k čemu mě bude, že za mnou pojede garáž?

Hodnocení: Nepoužitelné

ty drž hubu ty maš závadu prdeli idiote !!!!!!!!!!

 

Člověk co nepříjme kritku svého "díla" neumí snad nic jiného než nadávat na ty co mu to kritizují. Já jen napsal svůj názor a ty tu už brečíš...

Link to comment
Share on other sites

":1um8uy2r]
":1um8uy2r]Hele neprojevuj takový emoce těma 0. Jediný co ti získáš je to, že si každej bude myslet o tobě, že máš nějákou závadu v mozku. A navíc to tu roztahuješ.

 

K tématu: No, nechápu využití. Jako k čemu mě bude, že za mnou pojede garáž?

Hodnocení: Nepoužitelné

ty drž hubu ty maš závadu prdeli idiote !!!!!!!!!!

 

Člověk co nepříjme kritku svého "díla" neumí snad nic jiného než nadávat na ty co mu to kritizují. Já jen napsal svůj názor a ty tu už brečíš...

 

za 1) se tě chlamu xD

za 2) je to muj problem co zveřejnim

za 3) běž brečet za maminkou :d nech se aby tě pochovala :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...