Jump to content

[Server]Lineage C6


killbill

Recommended Posts

Zdarec tak jsem spustil server na Interlude web najdete zde http://www.L2xentera.mzf.cz/domu.html stahnete system pokad mate stazeneho IL klienta date to do klienta spustite hru napisete do ID a PWD Svuj prihlasovaci nick a heslo upozornuji nemusite se pripojovat cez hamachi staci jen system!Mam verejku a lagovat by to nemelo server unese az 50-100 lidí GM shop,NPC buffer,TVT kazdych 30 min ;)

 

Doufám ze se vam u nas bude líbit ;)

Zálohy uctu se budou delat 2x denne takze se nemuze stat ze by se vam nekam stratili 2500x rate vic se dozvite na webu ;)

 

Piste omenty kdo prijde rad vas tam uvidim "lol" :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Jenže poslyšte, server na vlastním PC ti neutáhne tolik lidí a v hodně případech neběží nonstop, já měl server např vlastní na Vietcongu přez svůj PC.

 

Utáhlo mě to 10 lidí a překročil hráč 11 na serveru a ping se zved třeba na 300 - 500 hra se spomalovala, veřejná ip na svém pc je užitečná tak pro nějaké to testování ale ne pro založeního vlastního stabilního serveru mluvím z vlastní zkušenosti, toť odemne vše.Bye ;)

Link to comment
Share on other sites

Jenže poslyšte, server na vlastním PC ti neutáhne tolik lidí a v hodně případech neběží nonstop, já měl server např vlastní na Vietcongu přez svůj PC.

 

Utáhlo mě to 10 lidí a překročil hráč 11 na serveru a ping se zved třeba na 300 - 500 hra se spomalovala, veřejná ip na svém pc je užitečná tak pro nějaké to testování ale ne pro založeního vlastního stabilního serveru mluvím z vlastní zkušenosti, toť odemne vše.Bye ;)

Ještě si neviděl ani parametry sestavy...:) nevíš jakou má rychlost internetu...:)

Link to comment
Share on other sites

Jenže poslyšte, server na vlastním PC ti neutáhne tolik lidí a v hodně případech neběží nonstop, já měl server např vlastní na Vietcongu přez svůj PC.

 

Utáhlo mě to 10 lidí a překročil hráč 11 na serveru a ping se zved třeba na 300 - 500 hra se spomalovala, veřejná ip na svém pc je užitečná tak pro nějaké to testování ale ne pro založeního vlastního stabilního serveru mluvím z vlastní zkušenosti, toť odemne vše.Bye ;)

Ještě si neviděl ani parametry sestavy...:) nevíš jakou má rychlost internetu...:)

Ale stejně i kdyby měl velkou rychlost, a rychlost vidíš i v popisu, takže nevím co řešiš ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...