Jump to content

GTA: United aneb první český hosting


lvalenta

Recommended Posts

Ahoj,

Po tom, co jsme spustili sa:mp hosting, jsme začali uvažovat i o nějakých doplňcích jako přídavky - například jsme psali návrh TeamSpeak, apod. Na těchto věcech zapracujeme, ale rozhodli jsme se nabídnout něco, co zatím nikdo nenabízí.

Specializovaný web na tento hosting bude, ale až později. Objednávky přijímáme na webu http://www.samp-host.cz

 

O co jde? Jde o hosting na GTA: United. Je to úspěšný mód, jelikož jede na GTA San Andreas engine. Zátěž gta:united serveru je podobná, jako u sa:mp, proto můžeme nabídnout stejnou cenu a to:

35kč na server gta: united. každý náš klient může mít gta:united server, stačí si to nastavit v administraci. Proto si objednejte sa:mp server a v administraci si ho můžete změnit na gta:united :-)

 

GTA: United servery jsou čím dál žádanější, především tedy v zahraničí, ale věříme, že by se několik lidí mohlo pokusit rozjet svůj server a vyzkoušet tento mód.

 

Nějaká videa:

http://www.youtube.com/watch?v=DJXtaa4pJ8Y

 

Zájemci objednávejte na http://www.samp-host.cz.

 

Tak, pusťte se do nás :-)

Link to comment
Share on other sites

Ten váš hosting se mi začíná zamlouvat.. hlavně pro vaši "zapálenost" :) (a to konkutenci chybí (vlastní zkušenost..) myslí si že mají o klienty postaráno..). Ale k tématu, ten Untitled vypadá zajímavě aspoň něco jinýho než SA:MP/MTA.. Budu si o tom muset zjistit něco víc... Good Job :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

určitě dobrý tah ... stejně tak, kdyby jste udělali i MTA hosting :) .. jinak GTA: United nwm ani vo co go :d;)

GTA: United je (pokud se nepletu) modifikace SA tvořená němci.

 

GTA: United MP jede na systému SA:MP, ale jsou tam nějaké rozdíly - proto to ještě nezavedla konkurence. Zkusit gta: united může opravdu každý, pokud mu nebude vyhovovat, tak si to může lehce změnit na sa:mp. Vše je plně zautomatizované - je to něco jako přepínání mezi sa:mp verze serveru.

 

o MTA uvažujeme, ale tam by to bylo složitější s administrací.

 

 

Ten váš hosting se mi začíná zamlouvat.. hlavně pro vaši "zapálenost" :) (a to konkutenci chybí (vlastní zkušenost..) myslí si že mají o klienty postaráno..). Ale k tématu, ten Untitled vypadá zajímavě aspoň něco jinýho než SA:MP/MTA.. Budu si o tom muset zjistit něco víc... Good Job :thumbup:

Přesně tak to je, konkurence si myslí, že když tu jsou dva hostingy, tak se nemusí o nic starat a lagy jim moc nevadí (nemám vlastní zkušenost z poslední doby, ale dříve to tak bylo)

Chceme neustále zlepšovat své služby, ale bez toho, že byste to věděli, bychom nemohli jet. Proto Vás budeme o všem informovat, nebo se ptát na Vaše názory. Nechceme dělat kontraproduktivní věci jako rozjet nákladně MTA (museli bychom zřejmě vyvinout vlastní administraci), aby o to poté nebyl zájem.

 

Vše budeme s Vámi probírat, nic netajíme.

Link to comment
Share on other sites

Pěkný, nikdy není na škodu rozšíření služeb ;) GTA United, o gta už se delší dobu nezajímám takže o tomhle slyším poprvé, ale připomělo mi to tzv. GTA California megamod se kterým, když jsem byl ještě u movie makingu, jsem měl nějaké plány. je to také opravdu zajímavý mód přiložím ukázku do spoileru. A pardon za OT

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pěkný, nikdy není na škodu rozšíření služeb ;) GTA United, o gta už se delší dobu nezajímám takže o tomhle slyším poprvé, ale připomělo mi to tzv. GTA California megamod se kterým, když jsem byl ještě u movie makingu, jsem měl nějaké plány. je to také opravdu zajímavý mód přiložím ukázku do spoileru. A pardon za OT

 

GTA: United vznikl před více než 3mi lety, pokud vím.

O té Californii zase slyším poprvé já.

 

O GTA komplexně se příliš také nezajímám, ale musím si potom někde přečíst přesně význam pluginů, jak je to s npc, atd.. když jsem četl pravidelně novinky i na zahraničních serverech, tak tu nic takového nebylo.. Nestačím se divit :-)

Link to comment
Share on other sites

MTA složítější s administrací? co natom je tak složitého, to by mě zajimalo.

Složitější z toho důvodu, že jí nemáme hotovou, museli bychom ji vyvinout vlastní (podobně jako úpravy na této administraci) - ano, není to problém, ale budeme to dělat pouze pokud bude zájem.

Link to comment
Share on other sites

MTA složítější s administrací? co natom je tak složitého, to by mě zajimalo.

Složitější z toho důvodu, že jí nemáme hotovou, museli bychom ji vyvinout vlastní (podobně jako úpravy na této administraci) - ano, není to problém, ale budeme to dělat pouze pokud bude zájem.

Myslím že teď je hlavní uvás SA-MP a uvidite časem, ale taky na jednu stranu si myslím že o MTA taky nějaký zájem určitě bude, ale tak co není může být třeba.;)

Link to comment
Share on other sites

twl chlapi zacinate sa mi pacit aj z vasim hostingom nema chybu :) ale myslim ze GTA united hra malo ludia lebo som to aj ja hraval a vsade bolo mrtvo a ani jeden SK/CZ svr a same nemecke a anglicke servery no mozno bude vdaka vam aj GTA United mat dobru hratelnost obdivujem vas hosting naozaj :)

Link to comment
Share on other sites

Gta united zajmave tvole sem ani nevedel ocem je neces sem o tom naopsat naky info co je tma lepsiho?

je to mapa GTA 3 a GTA VICE CITY spojená trajektom, čiže môžeš biť na pláži vice city a hrať pri tom GTA... mne sa to páči lebo GTA vice city sa mi nepáči tá štvorčeková grafika.

 

ps. nice samp host ;)

Link to comment
Share on other sites

je to slusny mozna skusim.

A teda jede to i na normalnim sa:mp klientu?

To nwm ale GTA United má vlastný MP klient

 

Tak to moc lidi asi hrat nebude bych rekl

Link to comment
Share on other sites

je to slusny mozna skusim.

A teda jede to i na normalnim sa:mp klientu?

To nwm ale GTA United má vlastný MP klient

 

Tak to moc lidi asi hrat nebude bych rekl

Samo o sebe jak už bolo písané tak to najviac hrajú v zahraničí , podla mna ked to teraz ponúkol samp-host.cz tak to bude hrať viac ludí , a nebudú podla mna mysliet na to či treba nainštalovat k tomu klient alebo nie

Link to comment
Share on other sites

United klienta stáhnete v naší administraci.

Jinak United jsme vybrali z jednoho prostého důvodu,že je na San Andreas enginu. Existuje podobná modifikace ale na VC enginu,vypadá hrozně.

Zvažujeme ještě o jedné modifikaci,ale to si necháme zatim pro sebe. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...