Jump to content

[ GM ] Assassin's Creed


Recommended Posts

Objevil se bug ze zacyklováním, když se připojíte a jste na serveru sám. Pokusíme se tento bug opravit. Pokud ale opraven nebude, pravděpodobně budeme muset zrušit tento mod.

 

Co ti buguje ty prde... Si tam zase něco posral :d

 

Už dělám ten script na skoky... Běžíš, zmáčkneš pravý tlačítko a skočíš kam zarovna míříš.. (Funguje to asi jen na 10 metrů)

hustéé :d

Link to comment
Share on other sites

kdysi když jsem si hrál s Cleo scripty tak jsem měl v GTAčku ten altairuv slavný skok z rozhledny.... takže pokud bys chtel poskytnu ti ho...jinak GL super nápad

 

EDIT// nazev mě napada Warriors of Shadow

Link to comment
Share on other sites

kdysi když jsem si hrál s Cleo scripty tak jsem měl v GTAčku ten altairuv slavný skok z rozhledny.... takže pokud bys chtel poskytnu ti ho...jinak GL super nápad

 

EDIT// nazev mě napada Warriors of Shadow

 

Altair a Ezio skakali stejně :d tak by to měl být spíše Desmondův skok :d :D

Link to comment
Share on other sites

kdysi když jsem si hrál s Cleo scripty tak jsem měl v GTAčku ten altairuv slavný skok z rozhledny.... takže pokud bys chtel poskytnu ti ho...jinak GL super nápad

 

EDIT// nazev mě napada Warriors of Shadow

 

Altair a Ezio skakali stejně :d tak by to měl být spíše Desmondův skok :d :D

 

 

Desmonduv skok :d proč by si lámali nohu :d

Link to comment
Share on other sites

Určitě bych si radši zahrál AS než SAMP na módu AS. Ale dobrý nápad, osobně si myslím že to nedokoncis , chce to tym a taky profesionalitu v pawnu. Tohle neudělá jen tak někdo.

 

Ty jsi tež chytrak tvl :d lepší je robit mod sam protože pak to musíš furt někomu přeposílat ...

Link to comment
Share on other sites

K modu nejspíše dáme k downloadu prográmek, kde když stisknete tlačítko tak se vám ve hře automaticky změní skiny pro tento mod, a po kliknutí na jiné tlačítko se to vrátí do normálu.

Mod je hotov z 85%

Link to comment
Share on other sites

K modu nejspíše dáme k downloadu prográmek, kde když stisknete tlačítko tak se vám ve hře automaticky změní skiny pro tento mod, a po kliknutí na jiné tlačítko se to vrátí do normálu.

Mod je hotov z 85%

 

 

škoda že nato není includ na jiné postavy jsem vyděl

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ale to je iba z jediného dôvodu, že to nezvládnu. Najprv plány čo všetko tam spravia, aké super to bude... A potom zistia že nevedia spraviť ani registráciu, tak s tým seknú...

Link to comment
Share on other sites

Ale to je iba z jediného dôvodu, že to nezvládnu. Najprv plány čo všetko tam spravia, aké super to bude... A potom zistia že nevedia spraviť ani registráciu, tak s tým seknú...

 

 

Tohle není vždy pravda

Nejde o to když dělá někdo modifikaci a pak jí nedokončí že neuměl nějakou situaci vyřešit někdy jde o to jestli člověk vydrží u toho samého projektu.

 

například: udělám gm závody v půlce si uvědomí že by chtěl spíše rp a v půlce rp si řekne proč neudělám dm :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...