Jump to content
  • 0

pomoc (HELP) Navod ako sa naučit php


Patrik017

Dotaz

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
tu knihu si asi kupim... :d

Ja jsem si ji koupil asi o prázdninách, přecijenom je v názvu programujeme profesionálně, ale moc věcí co bych nevěděl tam nebylo. Takže asi pro začátečníky. Nepřečetl jsem ji celou, ale našel jsem celkem dost chyb jak už v kodu, tak v normálním textu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
tu knihu si asi kupim... :d

Ja jsem si ji koupil asi o prázdninách, přecijenom je v názvu programujeme profesionálně, ale moc věcí co bych nevěděl tam nebylo. Takže asi pro začátečníky. Nepřečetl jsem ji celou, ale našel jsem celkem dost chyb jak už v kodu, tak v normálním textu :)

ano ale jeto celkom drahe neda sa to stiahnut v pdf ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
tu knihu si asi kupim... :d

Ja jsem si ji koupil asi o prázdninách, přecijenom je v názvu programujeme profesionálně, ale moc věcí co bych nevěděl tam nebylo. Takže asi pro začátečníky. Nepřečetl jsem ji celou, ale našel jsem celkem dost chyb jak už v kodu, tak v normálním textu :)

ano ale jeto celkom drahe neda sa to stiahnut v pdf ?

neda ja ji kupoval při příležitosti 1+1 zdarma :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten člověk asi přišel z budoucnosti, když píše o PHP 6, když zatím existuje jen php 5.3.3 a ani samotní autoři nemají tušení, jak bude php 6 vypadat. Možná by nebylo na škodu poslat odkaz na tu knihu autorům php, aby se něco o php přiučili...

 

Chceš umět php? hledej na googlu kompletní scripty toho, co potřebuješ a snaž se je podle dokumentace (www.php.net) pochopit jak fungujou.

Já se php učím 4 roky bez jakékoli pauzy.

 

Databáze php scriptů:

www.hotscripts.com

www.phpclasses.org

 

PHP dokumentace:

www.php.net - nejdůležitější adresa, kterou musí znát každý php programátor

 

PHP tutorály najdeš tady na fóru, nebo tady:

http://programujte.com/?rubrika=296-webdesign&sekce=89-php

 

 

Blog jednoho z nejlepších php programátorů ČR: www.php.vrana.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten člověk asi přišel z budoucnosti, když píše o PHP 6, když zatím existuje jen php 5.3.3 a ani samotní autoři nemají tušení, jak bude php 6 vypadat. Možná by nebylo na škodu poslat odkaz na tu knihu autorům php, aby se něco o php přiučili...

 

Chceš umět php? hledej na googlu kompletní scripty toho, co potřebuješ a snaž se je podle dokumentace (http://www.php.net) pochopit jak fungujou.

Já se php učím 4 roky bez jakékoli pauzy.

Jo čekal jsem že někdo pronese zase takovou inteligentní hlášku. Pro nechápavé jedince, PHP 6 je název knihy

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten člověk asi přišel z budoucnosti, když píše o PHP 6, když zatím existuje jen php 5.3.3 a ani samotní autoři nemají tušení, jak bude php 6 vypadat. Možná by nebylo na škodu poslat odkaz na tu knihu autorům php, aby se něco o php přiučili...

 

Chceš umět php? hledej na googlu kompletní scripty toho, co potřebuješ a snaž se je podle dokumentace (http://www.php.net) pochopit jak fungujou.

Já se php učím 4 roky bez jakékoli pauzy.

Jo čekal jsem že někdo pronese zase takovou inteligentní hlášku. Pro nechápavé jedince, PHP 6 je název knihy

Jasně, to přidává knize na důvěryhodnosti.

 

NIKDY NIKDY NIKDY SI NEKUPUJTE KNIHY O PROGRAMOVÁNÍ.

TO JE JAKO BYSTE SE CHTĚLI NAUČIT ANGLICKY Z FOTEK LONDÝNA.

 

 

KAŽDÝ PROGRAMÁTOR ZAČÍNAL NA CTRL+C, CTRL+V (a není se přece za co stydět). Kniha ti ale ctr+c, ctrl+v neposkytne, takže spoustu chyb si způsobíš špatným opsáním kódu. Navíc jsou tydle knihy vždycky minimálně rok staré... Nevyhazujte prachy za tydle prehistorické vykopávky a používejte to, co je na netu (NA NETU JE VŠECHNO a ještě něco navíc)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To znie ako kebyze sa mali vsetci zacat ucit kopirovanim, podla mna je lepsie vyhodit peniaze za knihu ako kopirovat. V knihe je viac dolezitejsich informacii a je to prehladnejsie ako na internete. To je vsetko , moj nazor.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
To znie ako kebyze sa mali vsetci zacat ucit kopirovanim, podla mna je lepsie vyhodit peniaze za knihu ako kopirovat. V knihe je viac dolezitejsich informacii a je to prehladnejsie ako na internete. To je vsetko , moj nazor.. :d

všichni kopírovali když začínali. a kdo říká že nekopíroval, ten kopíruje ještě dnes :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
To znie ako kebyze sa mali vsetci zacat ucit kopirovanim, podla mna je lepsie vyhodit peniaze za knihu ako kopirovat. V knihe je viac dolezitejsich informacii a je to prehladnejsie ako na internete. To je vsetko , moj nazor.. :d

všichni kopírovali když začínali. a kdo říká že nekopíroval, ten kopíruje ještě dnes :d

No ano pravda :d , ale to neznamena ze by v tom mali pokracovat. :d

KAŽDÝ PROGRAMÁTOR ZAČÍNAL NA CTRL+C, CTRL+V (a není se přece za co stydět). Kniha ti ale ctr+c, ctrl+v neposkytne, takže spoustu chyb si způsobíš špatným opsáním kódu.

Este ich v tom podporujes :d ...

Pri uceni by sa mal clovek sustredit na to co robi :d, a na chybach sa clovek uci. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já mám od Jiřího Koska, Tvorbu interaktivních internetových aplikacích, a celkem dost mi to ze začátku pomohlo, ale taky sem ji nečetl celou, a až těď tak před měsícem sem to teprvé začal chápat, takže sem na začátku u proměnných. :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...