Jump to content

[CLAN] PILOTS Vzdušné sily SA


Guest D4nusKO

Recommended Posts

Jsem rád, že tu nejsem jedinej od letectva. Teda vlastně ne.. ještě StarsCream a Xchos (ale nevim jestli sem on chodí) .. měli by jsme někdy dát let třeba s B738 někam.. na nějakym MP serveru. Ale já hraju 2004 a nejsem si jistej, ale stars a xchos taky. Pokud si dobře pamatuju tak jsem s nima hrál právě na 2004.

Proste :d lietanie je zivotny styL :) proste je to uzasne :d aspon raz zivote by som chcel sa preletet na Bk-117 :d proste to je sen od dectva :)

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád, že tu nejsem jedinej od letectva. Teda vlastně ne.. ještě StarsCream a Xchos (ale nevim jestli sem on chodí) .. měli by jsme někdy dát let třeba s B738 někam.. na nějakym MP serveru. Ale já hraju 2004 a nejsem si jistej, ale stars a xchos taky. Pokud si dobře pamatuju tak jsem s nima hrál právě na 2004.

Nj, tebe si pamatuju, tobě uletím i s rogalem :d Každopádně můžem zase někdy zahrát a až se spustí nový systém na webu kiz, tak si asi tam udělám vlastní sekci na menší návodky, tipy, recenze apod. a dal bych hry jako TDU, FSIM, GMOD, apod. :boss:

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád, že tu nejsem jedinej od letectva. Teda vlastně ne.. ještě StarsCream a Xchos (ale nevim jestli sem on chodí) .. měli by jsme někdy dát let třeba s B738 někam.. na nějakym MP serveru. Ale já hraju 2004 a nejsem si jistej, ale stars a xchos taky. Pokud si dobře pamatuju tak jsem s nima hrál právě na 2004.

Nj, tebe si pamatuju, tobě uletím i s rogalem :d Každopádně můžem zase někdy zahrát a až se spustí nový systém na webu kiz, tak si asi tam udělám vlastní sekci na menší návodky, tipy, recenze apod. a dal bych hry jako TDU, FSIM, GMOD, apod. :boss:

 

Ale ho*no :d já lítal s raptorem :d jako ty :d ale to už je trošku dřív, to jsem to tam házel do země občas "lol" .. už radši přestaneme OT, jinak budeme potrestaný :d

Link to comment
Share on other sites

a este ktomu mno som to stiahol co som ti pisal v pm a co stym si mi odpisal ze mam dat dvd2 do dvd1 ale to by mi nenapalilo lebo max napali 2GB a jedine by to islo napalit cez UDF ci ako to je ale to by mi zas neslo spustit mam to skusit spustit v Daemon Tools ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...