Jump to content

[MAP] Hledám Mapera


SkalduS

Recommended Posts

Zdravim ,

po dlouhým rozhodování a zkoušení vlastních map jsem se rozhodl že si najdu mapera protože ty moje mapy to je děs :d. Potřebuji spolehlivého člověka co má chuť dělat nějaký ty mapy na stunt a co si s tím prostě umí vyhrát. Nepotřebuji vážně nikoho kdo by naskládal pár ramp na sebe a hotovo , to si umím udělat sám :d . Potřebuju někoho kdo ty mapy dokáže udělat tak aby to trošku vypadalo.

 

Nabízím:

•Admin level na serveru (po případě RCON)

•Práva na webu

•Reklamní plocha jak na webu tak na serveru (Pokud je web,a jestly chcete psát k čemu mi to bude když tam nikdo hrát nebude , tak toho se zdržte doufám že nám tam pár lidí občas přijde "fresse" ).

 

Podmínky:

•Být starší aspoň 13ti let :d

•Nebýt cholerik protože s těma se přece jen špatně spolupracuje

•Mít aspoň trošku fantazie

 

Doufám že někdo bude tak hodný a ozve se na skype daniel962912. Díky všem co si to přečetly a neměli nějaký zvláštní výjevy :d .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nuke":3jmka7x8]Máš skype? se mužem domluvit

mám daniel962912

 

-- sob 20. lis 2010 14:22:01 --

 

najdi si nejaky server s mojim modom a napis v hre /teles vyber Stunts a tam mas cca 13 map mozes si vybrat 1 :d

 

hele nevim.. mě ty objekty nenaskočej a když jsem vedle nich tak jsou jen průhledný :d

Link to comment
Share on other sites

ten mod je na 03a preto to nejde skus si nainstalovat 03a a hod si to naserver a tak pozri...

 

-- sob 20. lis 2010 14:26:07 --

 

ten mod je na 03a preto to nejde skus si nainstalovat 03a a hod si to naserver a tak pozri...

Link to comment
Share on other sites

ten mod je na 03a preto to nejde skus si nainstalovat 03a a hod si to naserver a tak pozri...

 

-- sob 20. lis 2010 14:26:07 --

 

ten mod je na 03a preto to nejde skus si nainstalovat 03a a hod si to naserver a tak pozri...

Okey super funguje .. tak jsem si vybral ... a tadááá je to .. tadááá LV STUNT :hehe::d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...