Jump to content

Vánoční San Andreas


EmbinaCZ

Recommended Posts

Ahoj napadlo mě dobrej nápad jestli by mi někdo nepomohl udělat v MTA mapu Vánoční San Andreas pač už zachvilku bude prosinec napadlo mě kdyby se třeba do LS+SF+LV dalo nevím přiklad: do pár ulic nějakej ten stromek blikajicí atd... jeste něco co bliká na baráky atd... myslím kdyby se i udělal nějakej vanoční Gamemod nebylo by to zase špatne ale zaleželo jestli by někdo pomohl

 

PS: blbe komentáře Ignoruju ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj napadlo mě dobrej nápad jestli by mi někdo nepomohl udělat v MTA mapu Vánoční San Andreas pač už zachvilku bude prosinec napadlo mě kdyby se třeba do LS+SF+LV dalo nevím přiklad: do pár ulic nějakej ten stromek blikajicí atd... jeste něco co bliká na baráky atd... myslím kdyby se i udělal nějakej vanoční Gamemod nebylo by to zase špatne ale zaleželo jestli by někdo pomohl

 

PS: blbe komentáře Ignoruju ;)

Nemá to ísť do Nápady ?? .. Ináč pochybujem ze niekto urobi

Link to comment
Share on other sites

Tractor s tebou nikdo delat nebude.

On vsechno udela a ty pak budes jen mrskat bic. A rikat Ja sem King Udelal sem vanocni Gamemod :lol:

 

-- pon 15. lis 2010 15:03:41 --

 

A lol ten podpis to sou kecy :d

Link to comment
Share on other sites

Po celom SA robiť pod*bané ozdoby na domy a na ceste? Zbytočná robota a vôbec..pochybujem, že by sa to vôbec niekomu chcelo. Treba spraviť nejakú peknú mapku vianočnú, kde sa dá odreagovať. Napríklad, že by tam bola nejaká akože výhladňa na Mt Chilliade a tak :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...