Jump to content

New Red Design by pr3d4t0r


pr3d4t0r

Recommended Posts

Nelíbí se mi ta výrazná červená u footeru a novinek.

U headeru ten odlesk by tam ani možná bejt nemusel když to máš zvýrazněný tím podtržením. 9/10 at nezeru :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe
Nelíbí se mi ta výrazná červená u footeru a novinek.

U headeru ten odlesk by tam ani možná bejt nemusel když to máš zvýrazněný tím podtržením. 9/10 at nezeru :d

wtf? kebyze tam neni ten odlesk na headre tak by bol header skoro prázdny podla mna by to len zhorsilo

u footeru? náhodou tam je krásna tá červená iba u noviniek navigace,home takú cervenu aku mas u footera by som dal na vsetko :)

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi ta výrazná červená u footeru a novinek.

U headeru ten odlesk by tam ani možná bejt nemusel když to máš zvýrazněný tím podtržením. 9/10 at nezeru :d

wtf? kebyze tam neni ten odlesk na headre tak by bol header skoro prázdny podla mna by to len zhorsilo

u footeru? náhodou tam je krásna tá červená iba u noviniek navigace,home takú cervenu aku mas u footera by som dal na vsetko :)

Mě to příjde tak že ten odlesk to kazí, takhle by třeba zvětšil text, dal to víc na střed a bylo by to OK :d můj názor

Link to comment
Share on other sites

Neni to spatny, obdivuji jak jsi si pohral s headerem a konkretne pravou stranou :)

Naopak co se mi nelibi je opravdu ta vyrazna cervena, primo bije do oci a po chvilce to neni prijemne a jeste jedna chybka, urcite bych nedaval pozadi novinek jako mas ty.. Mas to tmave sede a barvu textu mas svetle sedou, dokazes si predstavit cist novinku ktera bude mit trebas 500 a vic znaku ? Zachvilku budes muset prestat protoze te z toho budou bolet oci :) na tohle je nejlepsi svetle pozadi a muzu ti rict, ze se to da zkombinovat a vypada to pekne.

 

Opravdu to neni spatne, libi se mi to, ale jeste bych udelal Verzi 2 :thumbup:

Takze u me 7/10

Link to comment
Share on other sites

Logotyp


Vím, že na konečné podobě nebude tento logotyp, ale ikdyž je to logotyp prezentační, musí se na něj dát koukat. Je to jen prostý text bez smyslu a dokonce není ani pěkný. Odraz o který ses snažil se ti nepovedl. Je to otřesný. Ty, ale i ostatní se podívejte na písmeno G ve slově design. Myslíš že se tahle G odráží? Ptáš se jak udělat odraz u písmen, které přesahují na dolní část fontu? Bohužel na to musíš přijít sám. Každý grafik by to udělal jinak a já na to mám také svůj způsob, který zde ovšem do podrobna popisovat nebudu.

 

 

Menu


Prostý text nad linkou + slabý přechod do prázdná. Tak bych to asi definoval pár slovy. Nejen že menu nevypadá hezky, ale ani nezapadne stylem do stránky. Zvýraznění aktivního odkazu v menu pomocí zaobleného obdelníku je podlé mého úsudku naprosto blbě provedené. Celkově se mi menu nelíbí a jak jsem řekl - stylem do stránky nezapadá. Prostě nic nového, ale ani pěkného.

 

 

Obsah


Klasicky surové "fjůžonové" tabulky. Pokud toto mělo být něčím originální tak tě musím zklamat. Originální to není opravdu ničím. Nechápu, proč v bočních panelech je špatně čitelná černá barva v hlavičce tabulky navíc k tomu bílá odrážka. Dohromady panely nevypadají hezky. Střední panel není potřeba komentovat, protože je stejný jako u ostatních.

 

 

Footer aneb patička stránky


Černý text na červeném pozadí, opravdu žalostné. Stejné jako u bočních panelů. Nechápu proč je ve foteru odlesk když nikde jinde na stránce odlesk nevidím (až na nepovedený odlesk v logotypu). Tobě jednoduše jednotlivé částy webu nepasujou do sebe. Nejhorší na tom je, že ať už web poskladáš dohromady nebo ať si části vemeš pojednom vypadá to pořád strašně. Zaroveň nechápu, co dělají dvé loga ve footeru když to aní není pěkné.

 

 

Celkový pohled


Dvěma slovy - Tuctový design. Stránka se mi po barevné stránce nezamlouvá. Chtělo by to trochu oživit nějakým světlým doplňkem, protože je to tmavé. Suma sumárum je to hnus.

 

 

Hodnocení


Bohužel se mi nelíbí tento "design" ani v jednom bodě. Jak jsem zmínil výše - tuctový design pro php fusion (samozřejmě nic proti tomuto redakčnímu systému). Celkové hodnocení nemůže být podlé mého nic jiného než 0/10.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...