Jump to content

[Hľadám]-Neakého designera+codera...


7.TiX

Recommended Posts

Takže mám CS klan a aj web a potreboval by som prosím keby ste my niekto urobili design... a ešte kto tu vie kodovať na php fiuson tak keby my ho prosím nakódoval...

Je to profi klan tak by som chcel niečo pekné taký design ak by ste niekto do toho šli tak by to malo vyzerať neako-

 

Takže neaký pekný header z neakýmy postavami CS+ nazov .:*FOREVER*:. tak neako v strede potom neako zoštilizovať farby nech tam je modrá môže byť aj fialová.

Potom aby na npravom rohu boli ako že Sponzori.. a tam pod tym neake obrázky napr... xDD Puma, Nike proste neak tak xD potom vľavo Shutbox, hore v panelu hornom by bolo-Domov,Fórum,Zápasy,Turnaje...pozadie aby bolo tiež v štýle CS neakých postáv môže byť aj zo SOURCE

 

Keby ste do toho šli čo by som vam bol veľmi vdačný tak keby ste chceli niečo ešte presnejšie k tomu designu tak sa spýtajte :) .

Link to comment
Share on other sites

Píšeš hned tady požadavky jak bys čekal že hned někdo napíše ,,já já játi to udělám ?,, blbost buď bude mít někdo dobré srdce a udělá ti to s odřenýma ušima nebo si seženeš něco na netu a nebo si zaplatíš....

Link to comment
Share on other sites

Píšeš hned tady požadavky jak bys čekal že hned někdo napíše ,,já já játi to udělám ?,, blbost buď bude mít někdo dobré srdce a udělá ti to s odřenýma ušima nebo si seženeš něco na netu a nebo si zaplatíš....

 

Snad muzem pisat co chcem vole ked nechces sa neozyvaj...

zaplať si nwm co pýtajú grafici ale ja ti to za 5€ nakodujem do 2 dni...

no nwm mno

Link to comment
Share on other sites

Snad muzem pisat co chcem vole ked nechces sa neozyvaj...

 

Hlavně se uklidni, já za to nemůžu že máš vysoké ego díky kterému si myslíš že co si napíšeš tak máš. Omyl grafika se platí prosím !

Link to comment
Share on other sites

sak ok len keby nekto chcel :) ) ) ) ) ) ) )) )) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

tak preto vies som tu dal co take a sak ak nebude nikto chcet tak to uz zvladnem ;)

Link to comment
Share on other sites

sak ok len keby nekto chcel :) ) ) ) ) ) ) )) )) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

tak preto vies som tu dal co take a sak ak nebude nikto chcet tak to uz zvladnem ;)

 

Tak když to zvládneš tak proč to se dáváš ??

Link to comment
Share on other sites

Ja ako to nezvladnem urobi omg ako spravit v Photosshope ale vravim ze si stym neako poradim keby to tu nikto nechcel spraviť "albino"

 

Piš prosím tě Česky, jelikož tet jsem úplně pometeny co jsi napsal nejde ti vůbec rozumět a to jsi slovák a to mám slovenskou rodinu :d

Link to comment
Share on other sites

Ani ne pokusim sa to dať grafikom čo to spravia zadara,...

 

Ja ako to nezvladnem urobi omg ako spravit v Photosshope ale vravim ze si stym neako poradim keby to tu nikto nechcel spraviť "albino"

 

Piš prosím tě Česky, jelikož tet jsem úplně pometeny co jsi napsal nejde ti vůbec rozumět a to jsi slovák a to mám slovenskou rodinu :d

tk ako sory no sem MAĎAR tak ... xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Piš prosím tě Česky, jelikož tet jsem úplně pometeny co jsi napsal nejde ti vůbec rozumět a to jsi slovák a to mám slovenskou rodinu :d

Neumíš psát ani česky ani slovensky "ůvod,teť,pometený ... " se moc nevytahuj frajere :boss: "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...