Jump to content

[GMs] Knight Rider, DoTA, World Of Warcraft


Recommended Posts

No tak co pripravujem: Tak , hlavne zacínam s Knight Rider módom, nwm zatial ocom to bude ale tak casom neco vymislim, ked to budem mat no tak vytvorim topic! DoTA , no tak to nwm , podla toho ci sa mi bude chciet a ci mi niekto stím pomoze! World Of Warcraft, no, hral som to ale to uz riadne davno , takze viem prd, takze neviem ci to zacnem robit!

 

P.S. Ak by mi niekto pomohol no tak urobim daky mod s ktorym by mi pomohol! "rr" Mody sa robia preto aby sa ini ludia stali :hrac:

 

KOMENT ci je to dobry napad, ze mi chcete pomoct, ATD...

Link to comment
Share on other sites

Tak delam naky cas ve war 3 editoru ale na dotu bych si netrouf to je strasne tezky udelat,napad jinak dobry

No, ja som sa snazil vytvorit novu dotu, dovolil mi aj icefrog, ale proste sa to neda! Ale toto je odveci, pisem ze chcem urobit SA:MP mod DoTA

Inac THX

Link to comment
Share on other sites

Tak delam naky cas ve war 3 editoru ale na dotu bych si netrouf to je strasne tezky udelat,napad jinak dobry

No, ja som sa snazil vytvorit novu dotu, dovolil mi aj icefrog, ale proste sa to neda! Ale toto je odveci, pisem ze chcem urobit SA:MP mod DoTA

Inac THX

Docela by mne zajimalo jak chces udělat zničitelne veze :d a také jak chces udelat schopnosti třebas stealth, Finger of dead atd ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...