Jump to content

[Hledam]hledam naky Samp Admin Panel


HardLock

Recommended Posts

killer":y01e9h7z]hladaj na fore alebo uloz.to je ich tu dost

hm twl na ulozto hledam sami hnusny design fuj a sem tu našel jeden admin panel a tam zase piše warningy save ten od martyho :( by se nedal uložit config

Link to comment
Share on other sites

hledam naky Samp Admin Panel pls kde ho najdu nebo mi dejte tu odkaz pls

Poslal sem ti v SZ pár odkazů co sem už kdysi několika lidem posílal :d

 

dik podivam se

 

------------------------------------

 

Super jde to zatim :)

Link to comment
Share on other sites

hledam naky Samp Admin Panel pls kde ho najdu nebo mi dejte tu odkaz pls

Poslal sem ti v SZ pár odkazů co sem už kdysi několika lidem posílal :d

 

dik podivam se

 

------------------------------------

 

Super jde to zatim :)

 

Není zač, třeba to někdy aktualizuju :d

Link to comment
Share on other sites

killer":3upy8rmh]google

twl hledma cely den na google a ho*no sem našel jen samp admin panel z erorama sme si stahl tu admin panel http://sampko.wz.cz/ a ten piše warningy twl nikdo se ani nenašel kdo by je opravil

 

 

tam nic opravovat netreba lebo to je vsetko funkcne, len mas akurat blblo nastaveny panel alebo db alebo apache

Link to comment
Share on other sites

Nemá cenu tyhle free.. jsou akorát děravý a hned ti jí někdo hackne.. vyplatí se koupit nějakou ne moc drahou.. Třeba já si teď budu kupovat adminku za 800,- Kč.. to je myslim dobrá cena a zabezpečená by měla být dobře..

Link to comment
Share on other sites

a preco si myslis ze free adminka neni zabezpecena?... a preco si myslis ze ta platena je? dostanes snad k tomu pisomnu zmluvu kde sa autor administracie zavezuje ze sa na 100% neda hacknut?

ta tvoje snad není děravá? :d

Link to comment
Share on other sites

ty mislis to staru jak som to skopcil igranii ten vzhlad? :d, jn tak ta je derava, ale myslim ze by ju nikdo nepouzil, tudiz je na 0.22 ci jak to bolo a sluzila len ako ukazka ze asi jak funguje adminka. Ale ta co je z webom gshostu uz neni derava.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...