Jump to content

Video Theme by Tony


HackerxD

Recommended Posts

Tak už som tu dlhšiu dobu nič nedával pre dosť čudne narážky ale kedže sa dosť nudím tak sem niečo predsa hodím xD

 

je to dosť jednoduchý design

aj farebný , jednoduché tvary a dúfam že aj pekné xD

 

http://img233.imageshack.us/img233/3056/videowebkopie.png

Link to comment
Share on other sites

omg tie obrázky su tam orientačne kde maju ísť videa nechápem načo bi som tam daval všade ine obrázky :d a panely su tak rozložene úmyselne aby tam nezavadzal shoutbox a aby to celkovo ladilo

 

 

5/10 :)

 

maš aj dôvod ??? :d

Link to comment
Share on other sites

omg tie obrázky su tam orientačne kde maju ísť videa nechápem načo bi som tam daval všade ine obrázky :d a panely su tak rozložene úmyselne aby tam nezavadzal shoutbox a aby to celkovo ladilo

Pokud děláš návrh a zveřejníš ho,tak buď tak laskav a neodflákni to,to jsou jen výmluvy,návrh má zblížit prohlížeče obrázku co nejvíc k myšlence že se kouká na screen reálného webu a aby si mohl představit jak to bude vypadat. Jenže když dáš do nejnovějších videi všechny stejné tak to je buď bug systému nebo odfláknutá práce,protože když tam jsou i jiná videa jak v nejnovějších může být jen jedno opakovaně? Hold i v návrhu musí být detaily

Link to comment
Share on other sites

omg tie obrázky su tam orientačne kde maju ísť videa nechápem načo bi som tam daval všade ine obrázky :d a panely su tak rozložene úmyselne aby tam nezavadzal shoutbox a aby to celkovo ladilo

 

 

5/10 :)

 

maš aj dôvod ??? :d

jj docela je to dobry, je to takovej prumer ;) pro normalni web treba "clan" to v pohode podle me staci, ja designy vubec delat neumim a nechapu jak tohle delate tak proto hodnotim vice nez ostatni :d

Link to comment
Share on other sites

omg :wtf: :d tak ja radsej miznem lebo tu celkom zblbnem :d to vaše hodnotenie proste nechápem ale newa xD , ked som sa pozeral do grafiky/tvorba a zbadal tam všetky tie designy ktoré sa za grafiku ani nedaju pokladať a nejaký blb tam napíše 6/10 tak sa skoro rozplačem :d

Link to comment
Share on other sites

2/10

2 body jen za SNAHU

 

chybí mi tam vyhledávání

ta spončí část s videi se mi zdá trošku zbytečná a shout box byl dal třeba po celem spodku místo videei

je v tom chaos

prostě nic moc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...