Jump to content

Môj Prvý Admin Dom


Guest matoo

Recommended Posts

Stick":1zu7bt5c]No nic moc jen 2 movie objekty a hodně objektů nic víc ale i to se cení 4/10

Je to dom .. Taky Velky . a je tam i tajna chodba na utek a potom na konci su 2 auta - NRG a asi grenwood .

Link to comment
Share on other sites

Jedným smajlom :sick: 0/10

 

 

SP Styl3r

Ty Idiot .. Povedal som ti :

ŽE MI NIČ NEKOMENTUJ !!!!!!!!!! ZAPÍŠ SI TO DO TEJ SVOJEJ SPROSTEJ GEBULE!!!!!!!!!!!! DECKO 10 ROČNÉ !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkevník
Jedným smajlom :sick: 0/10

 

 

SP Styl3r

Ty Idiot .. Povedal som ti :

ŽE MI NIČ NEKOMENTUJ !!!!!!!!!! ZAPÍŠ SI TO DO TEJ SVOJEJ SPROSTEJ GEBULE!!!!!!!!!!!! DECKO 10 ROČNÉ !!!

 

Zaslúžiš si var a mám 11 ty si decko toto neni ani na 0/10 lol to je este dobre hodnotenie :lol: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: prepadni sa :zachod:

Link to comment
Share on other sites

Jedným smajlom :sick: 0/10

 

 

SP Styl3r

Ty Idiot .. Povedal som ti :

ŽE MI NIČ NEKOMENTUJ !!!!!!!!!! ZAPÍŠ SI TO DO TEJ SVOJEJ SPROSTEJ GEBULE!!!!!!!!!!!! DECKO 10 ROČNÉ !!!

 

Zaslúžiš si var a mám 11 ty si decko toto neni ani na 0/10 lol to je este dobre hodnotenie :lol: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: prepadni sa :zachod:

Počuvaj ma sopliak .. ak mi ešte raz niečo budeš komentovat alebo spamovať tak si ťa najdem a dokopem ťa kým nebudeš zuby pluť z papule a kým ti nezlamem všetky končatiny aby si už nespravil ani jednu vec na tomto CooL Fóre !! Koniec !

Link to comment
Share on other sites

uu bojim sa .... asi umriem keby som ta stretol tak uz ani svoju mamku neuvidis

11 ročný sopliak si trúfa :d na mieste ti zlomim vezi a pojdem si ta odsediet ty zasran maly .. drz hubu a nic mi nekomentuj a zbytocne nespamuj kkt skaredy spinavy .

Link to comment
Share on other sites

Počuvaj ma sopliak .. ak mi ešte raz niečo budeš komentovat alebo spamovať tak si ťa najdem a dokopem ťa kým nebudeš zuby pluť z papule a kým ti nezlamem všetky končatiny aby si už nespravil ani jednu vec na tomto CooL Fóre !! Koniec !

 

Tohle by se dalo brat jako vyhrozovani chlapecku :) tak se trosku klidni a Styl3r to same!

Link to comment
Share on other sites

Počuvaj ma sopliak .. ak mi ešte raz niečo budeš komentovat alebo spamovať tak si ťa najdem a dokopem ťa kým nebudeš zuby pluť z papule a kým ti nezlamem všetky končatiny aby si už nespravil ani jednu vec na tomto CooL Fóre !! Koniec !

 

Tohle by se dalo brat jako vyhrozovani chlapecku :) tak se trosku klidni a Styl3r to same!

Si predstav ze mu normalne vysvetlis nech ti nic nekomentuje a on je ako deb*l komentuje dookola .. zato ze mu nepoviem ako pri dome ulozit auta a ako urobit CP mi posle nobian - je gay .. a ku kazdej mojej veci 0/10 .. lebo to neni jeho mod to si moze mafian dat na svoj ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkevník
uu bojim sa .... asi umriem keby som ta stretol tak uz ani svoju mamku neuvidis

11 ročný sopliak si trúfa :d na mieste ti zlomim vezi a pojdem si ta odsediet ty zasran maly .. drz hubu a nic mi nekomentuj a zbytocne nespamuj kkt skaredy spinavy .

 

2jrocne decooo si trufa LUNIK IX tvoje bydlisko keby som ta stretol tak nevidis a tvoje vnutornosti rozhadzem po vahu

 

 

KONIEC NEJDEM SPAMOVAT NEBUDEM SA TU NATAHOVAT S TAKYM DECOM

Link to comment
Share on other sites

uu bojim sa .... asi umriem keby som ta stretol tak uz ani svoju mamku neuvidis

11 ročný sopliak si trúfa :d na mieste ti zlomim vezi a pojdem si ta odsediet ty zasran maly .. drz hubu a nic mi nekomentuj a zbytocne nespamuj kkt skaredy spinavy .

 

2jrocne decooo si trufa LUNIK IX tvoje bydlisko keby som ta stretol tak nevidis a tvoje vnutornosti rozhadzem po vahu

 

 

KONIEC NEJDEM SPAMOVAT NEBUDEM SA TU NATAHOVAT S TAKYM DECOM

skoda ze nebývam v bratislave ty cigan sopliacky ti mozog rozotrem po tej tvojej skaredej gulatej gebuli - spamovskej , cheaterskej , blbej gebule !!! NESPAMUJ TY DECKO BLBE !!

Link to comment
Share on other sites

presne... teraz mu to spoločne vrátime... všetko čo nám hovoril

Hovorim ked ho najdem dobiem ho na smrt jeho matke vypi.... ze co to porodila za decko .. ved ked sa budes musiet sam o seba postarat tam pod mostom budes scupeny !! nespamuj mi v ziadnej teme !! dufam ze som ti to musel povedat naposledy - Styl3r

Link to comment
Share on other sites

omg klidnete se trochu "lol"

Swwet ok v poho ale nemal by si nervy pri takom decku ?

 

Zatim se jevis jako decko ty :) Kdyz nekomu reknes "nedelej to" myslis ze te poslechne ? Asi tezko, tady vladne demokracie chlapecku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkevník
omg klidnete se trochu "lol"

Swwet ok v poho ale nemal by si nervy pri takom decku ?

 

Zatim se jevis jako decko ty :) Kdyz nekomu reknes "nedelej to" myslis ze te poslechne ? Asi tezko, tady vladne demokracie chlapecku.

Konecne spravny clovek

Link to comment
Share on other sites

Swwet ok v poho ale nemal by si nervy pri takom decku ?

 

Zatim se jevis jako decko ty :) Kdyz nekomu reknes "nedelej to" myslis ze te poslechne ? Asi tezko, tady vladne demokracie chlapecku.

Konecne spravny clovek

 

Poviem vam to takto:

 

decka ste obaja, lebo na takychto priblblych odpovediach zarabate prispevky. Je to nechutne.

 

A k FS chcelo by to tie screeny, lebo mne osobne sa to nechce davat na server a pozerat. Zatial hodnotit nebudem. Neskor ked pridas screeny :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...