Jump to content

Drift mapa by SmOk3


Recommended Posts

Tato draha bola robena pre jeden server na ktorom je velmi vela objectov takze sa tam nezmestila . Tak ma nic nenapadlo a dal som si snou vela prace takze sa mi ju nechchelo mazat tak ju davam sem. Mate tu screeny drift drahu nedam sem pwn ani map na skype vans12358 vam ju poslem .

 

 

 

bm43q4v58hi836hdy4t.jpg

 

w50p8p6tq3islz7z9i3.jpg

 

07786hzi2w4y83ix71ft.jpg

 

145wnws3izbts26018el.jpg

 

3kbm1zcx85iej26l3hdc.jpg

 

pgqmqr0rygojgla1ixa0.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Toto je fakt dobrá drift mapa som fanusik DRIFT map :d

dobra praca!

neodfotil som ju dobre lebo sa mi moc nestelo ale su tam dobre zakruty pre profikov :d ked niekde bude tak ti ju poslem IP a uvidis aka pecka to je

Link to comment
Share on other sites

Toto je fakt dobrá drift mapa som fanusik DRIFT map :d

dobra praca!

neodfotil som ju dobre lebo sa mi moc nestelo ale su tam dobre zakruty pre profikov :d ked niekde bude tak ti ju poslem IP a uvidis aka pecka to je

 

oh dik moc lebo ja zboznujem drift mapy

Link to comment
Share on other sites

To neznáte jiné objekty na drift než Airport dráhu ? Těch už je statisíce :d

nie lebo ostatny drahy sou moc maly a ja ti predrituju airport po vonkajsi strane bez mihnuti koles

Před měsícem jsem dělal drift dráhu a vím co to obnáší. Ani jednou jsem nepoužil airport dráhu... :) Hlavně si s tím pohrát a najít správné objekty

Link to comment
Share on other sites

To neznáte jiné objekty na drift než Airport dráhu ? Těch už je statisíce :d

nie lebo ostatny drahy sou moc maly a ja ti predrituju airport po vonkajsi strane bez mihnuti koles

Před měsícem jsem dělal drift dráhu a vím co to obnáší. Ani jednou jsem nepoužil airport dráhu... :) Hlavně si s tím pohrát a najít správné objekty

 

ale to sem delal pro drift team ktery pouziva jenom takyto drahy

Link to comment
Share on other sites

noo .. tak neviem ale sa mi napači ked dakto najebe par veci do vzduchu .. k tomu vydno ešte more .. to je drist podla mna ... nerealne ..a tie aiport drahy ktore ma každa (čest vynimkam) drift draha .. blud 1/10

Link to comment
Share on other sites

hmm az na to ze niesom maper ale pawner to je celkom dobre a nie je tma len jeden objekt ale su tam ja zabrani hangar ako by vyzera draha z letiska potom to prejde na chonik potom na cestu a zase na letisko to by bol hnus a to je moja prva draha takze pst

Link to comment
Share on other sites

hmm az na to ze niesom maper ale pawner to je celkom dobre a nie je tma len jeden objekt ale su tam ja zabrani hangar ako by vyzera draha z letiska potom to prejde na chonik potom na cestu a zase na letisko to by bol hnus a to je moja prva draha takze pst

aj ako prve som videl lepsie kde som mohol dat 7,8,9 / 10 ale tu zostavam u 4/10 !!

Link to comment
Share on other sites

hmm az na to ze niesom maper ale pawner to je celkom dobre a nie je tma len jeden objekt ale su tam ja zabrani hangar ako by vyzera draha z letiska potom to prejde na chonik potom na cestu a zase na letisko to by bol hnus a to je moja prva draha takze pst

aj ako prve som videl lepsie kde som mohol dat 7,8,9 / 10 ale tu zostavam u 4/10 !!

pravda

mal si sa s tym viac pohrat a najst lepšie miesto ..a ne len tak do vzduchu to dat .. nemam rad take mapy .. a ešte ked to dakto nazve realom :d:D:D

Link to comment
Share on other sites

ale praveze nad vodu dat je to lepsie kedze rovini moc nieje alebo nejaka plocha kde bi to tam setko vopchal... aj ja robim zavodne mapy nad vodu lebo mas vela priestoru ale to ze je realne tak to je pi*ovina :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...