Jump to content

[HEADER] Graphic Portal


Guest Punkevník

Recommended Posts

to písmo je dosť cez obrázok takže nevidíme nič iné iba písmo tie farby sa ti nepodarily ale pekné je to ten flak ako keby vodovkou Verdikt: 1/10

Link to comment
Share on other sites

dakujeeeeeeeem "cheers"

Nz at si ma buzeruje kdo chce že sem mu dal 5/10 mě se to líbí až na barvy a font..:]

:d:D:D Tak co se ti na tom libi? Vsak tam je jen font a barvy, tak zaco 5?

BTW, muj Verdikt: 0/10

Link to comment
Share on other sites

dakujeeeeeeeem "cheers"

Nz at si ma buzeruje kdo chce že sem mu dal 5/10 mě se to líbí až na barvy a font..:]

:d:D:D Tak co se ti na tom libi? Vsak tam je jen font a barvy, tak zaco 5?

BTW, muj Verdikt: 0/10

Za 1.Je to jeho první za 2.Každý jinak začínal za 3.Ten brush se mi líbí :] a buzeruj si mě jak chceš..

Link to comment
Share on other sites

prečo bi si mal zavrieť hubu? ti tu spamuješ s timi tvojími 0 percentními grafickími výtvormy urob poriadny header a nedávaj sem iba tvoje testy

Link to comment
Share on other sites

? :d este raz si prečítaj čo som napísal pri tomto headery mg ...... môj PRVÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Výtvor omg by som rád videl váš prvý výtvor

Prvně se nauč pořádně zacházet s PS pak něco zkoušej. To je o ničem když tam vidiš hromadu tlačítek a funkcí ale nevíš na co jsou "scratch"

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkevník

ja ti říkam že to byl múj první výtvor takže sem je n něco skusil ja neříkam ze za tohle chci 10/10 ! ale jen sem se chtěl přesvědčit či sem to nejak ako tak udělal!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...