Jump to content

2010 - Alebo svet plný podvodu


GarNERD

Recommended Posts

V tejto časti mojho príspevku chcem tak pomenej ukázať čo bi nemal robit Pawner, ktorý svoju "odmakanú prácu" má rád.

 

V prvom rade ak si pawner a pawníš nejaký ten svoj Script, tak určite by ste nechceli aby zdroják sa dostal do špatných rúk. (Vôbec ak svoj zdroják nechces publikovat na nete) - Teda je jasné že aj ochrana môže byť prelomená.

 

AntiDeamx - je ochrana proti získaniu pwn súboru z amx. (s mojou skúsenosťou to nieje problém zdolať ptze taký script mám). Teraz si povie niekto, kto má aj tak Antideamx - Aj do riti čo ak získa PWN?? Ja viem je to verzia Deamx čiže 3055 errorou ale aspoň niečo. Keď máte svoju prácu radi a snažili ste sa sa ju podstivo robiť, radím Vám nechajte si ju pre seba. No ale ak niečo nerobíte len pre seba a chcete to AJ pre druhých tak môžete (ale nemusíte) priložiť pwn..

 

V pokročilejšom AntiDeamx je možné, že sa nedá zdolať ale 100% ochrana nikdy neexistuje. Je na Vás či publikujete pwn alebo nie ale je možné že ked publikujete amx tak to ako keby ste pastli 60% z origoš pwn ( samozrejme ak niekto má Deamx verziu, ktorá prelomí AntiDeamx ).

 

Ja osobne sa tohto držím a svoje scripty si nechávam v bavlnke na EHDD. je na Vás čo budete robiť. Z tohto všetkého vyplýva že existuje AntiDeamx Break a treba si dávať pozor ak nechceme aby niekto našu prácu zverejnil.

 

Pokiaľ sa Vám topic nepáčil tak ho radšej ani nekomentujte, poznám tie vaše Reply! Nikoho nenútim, len poúčam.

Link to comment
Share on other sites

je to lahke stiahnut? kedze mam mod a zverejnujem ho ae nechcem aby pwn preniklo (pwn nezverejnujem) cez de amx aj ked tam mam anti de amx... chcem sa spytat ci je to vlastne lahke najs tna nete abo ci to mju viaceri ludia...

Link to comment
Share on other sites

:d nechapem tomuto topicu ma to niaky viznam ?

co nam tu ty ides hovorit ?? videl som ten theard na sa-mp fore co si pisal ci niekto nepozna AntiDeAmxBreak naco by ti to bolo ?

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t ... eamx+Break

nwm taky ale ten deamx by sa mi hodil

jasne dalsia lama co by skoropivala niaky mod

Link to comment
Share on other sites

danny":2d90r7tx]to co mas ty

 

V mojom záujme je aby Scripty boli ochránené a nie aby ich niekto kradol! Takže ti to určite nedám.

to je snad jasne ked ziadny neni... preco si sa pytal aj na samp-fore ci take nieco existuje ???

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
V mojom záujme je aby Scripty boli ochránené a nie aby ich niekto kradol! Takže ti to určite nedám.

ja to nechcem na kradnutie ale nato aby som sa s tím naučil narábat tak potom načo to máš ty? :d

Link to comment
Share on other sites

boa danny co si myslis ze take nieco existuje to je picovina a riadna ved tento uzivatel je lama Dokaz hovori za vsetko:http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=176482

pretože ja som ten Deamx potreboval. Zhoral mi hdd a jediny script co mi ostal bol na servery ale aj s ochranou AntiDeamx. A ten deamx mám!!

hmm to ti ja mam verit ? to si chod hovorit niekomu inemu

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
killer":1ksdl1x6]boa danny co si myslis ze take nieco existuje to je picovina a riadna ved tento uzivatel je l*ma Dokaz hovori za vsetko:http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=176482
pretože ja som ten Deamx potreboval. Zhoral mi hdd a jediny script co mi ostal bol na servery ale aj s ochranou AntiDeamx. A ten deamx mám!!

hmm to ti ja mam verit ? to si chod hovorit niekomu inemu

aha thx ok nechci! ti si lama

Link to comment
Share on other sites

:d tvl mne je jedno že mi neveríš teba mám v tej najspodnejšiej časti riťi! Ten Deamx funguje!!! ked mám pwn

hej ? ŁoŁ nic take neni to je picovina naco zakladas taketo topici nikoho to nezaujima...

 

-- úte 14. zář 2010 7:28:46 --

 

killer":3ugew351]
:d tvl mne je jedno že mi neveríš teba mám v tej najspodnejšiej časti riťi! Ten Deamx funguje!!! ked mám pwn

hej ? ŁoŁ nic take neni to je picovina naco zakladas taketo topici nikoho to nezaujima...

vidíš tak sám kradeš scripty

:d on by neukradol ziadny script lebo nema ziadny program nato

Link to comment
Share on other sites

killer":awalh9je]
:d tvl mne je jedno že mi neveríš teba mám v tej najspodnejšiej časti riťi! Ten Deamx funguje!!! ked mám pwn

hej ? ŁoŁ nic take neni to je picovina naco zakladas taketo topici nikoho to nezaujima...

 

mě se to třeba libilo tak nevim co tady melěš za sračky

Link to comment
Share on other sites

killer":4u3p5n1m]
:d tvl mne je jedno že mi neveríš teba mám v tej najspodnejšiej časti riťi! Ten Deamx funguje!!! ked mám pwn

hej ? ŁoŁ nic take neni to je picovina naco zakladas taketo topici nikoho to nezaujima...

 

mě se to třeba libilo tak nevim co tady melěš za sračky

tebe hej jedinemu DJvozik :d chod si radsej zapalit vidno na tebe ze vizeras na sracky :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...