Jump to content

gamemode Prison Sentenced


DonMafia

Recommended Posts

Ahojte...Tak na začiatok..Nechajte si keci že som to nevydržal..Som tu len kvôli módu..Dopíšem prečítam pár odpovedí a idem preč :)

 

Na móde pracujú : DonMafia & Pulo15

Predpokladané ukončenie vývoju : Koncom tohto roka alebo zač. roka 2011

 

 

Takže pre začiatok.

Tento mód sa bude docela líšiť od ostatných.

Veznica bude veľká dvôj poschodová s dvorom.

Akonáhle sa pripojíte vypíše sa vám správa a tam by bol napísaný čas ktorý si máš odsedieť napr. 1 týždeň alebo 5 dní alebo tak....(Skutočný čas..To bude zas počítania :shifty: )

Ale nebude to tak jednoduché ako sa to zdá...Za každú bitku,za to že nepôjdete do cely atď sa vám priráta napr. od 30min do 3 hodín (podľa toho koľko krát ste to spravili..1x sa vám to odpustí)

Ak si svôj trest odsedíte budete mať na výber...Buď ukončíte hru alebo sa stanete dozorcom.

Dozorcom sa budete môcť stať aj behom hry ale budete musieť mať na to 8000 score a to asi nikto nebude mať...Pretože tu nebude únik tu bude úplne iné odohrávanie....

Za to že sa stanete dozorcom sa vám body odrátajú...

Taktiež si budete budovať každý svôj rešpekt.

Rešpekt sa vám zvýši napr. tak že budete sa biť a budete vyhrávať alebo že pôjdete do posilovni a budeš mať veľké svaly alebo že budete rýchlo naberať body apod.

Keď budeš mať veľký rešpekt u dozorcov budeš mať výhody atď.

Taktiež za body budete môcť ísť ku skorumpovanému dozorcovi (NPC) a tam si budete môcť kúpiť od neho rôzne veci od zbraní (Baseballka,Nôž) až po nejaké tie Cigarety...

Pri každej smrti samozrejme to stratíte a získa to ten kto ťa zabil.

Taktiež tu budú normálne potreby (Hlad,Wc,Energia) ale pribudne k tomu Hygiena..Aby ste mali vždy hygienu plnú budete musieť sa raz za nejaký čas osprchovať....

Taktiež pri bitkách bude rozhodojúca sila a logika..Prečo logika ? Logikou sa budete môcť učiť nové bojové umenia :)

Sila sa bude klasicky trénovať na činkách a beh na stroji....

Vychádzky budú každé 5min...V cele budete mať 1x posteľ, 1x umývadlo....

Vychádzky budú na randomy..Tzn. že napr. raz dnu vo veznici a raz na dvore...

Na dvore si budete môcť zahrať basketbal zaposilovať si pobiť sa atď...

 

To je s mojej strany všetko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No prijde mi to jak obycejny Prison mod ale prijde mi ze kdyz dostanu treba trest na den a nebudu zlobit a budu tam sedet tak to nikoho bavit nebude :d Ze celej den sedet v cele a cekat az skonci trest a pak se muzu stat dozorcem nebo odejit.

Link to comment
Share on other sites

asi udělám do lt že když tě zatknou tak mužeš utect ale kolem to budou hlidat npc kteri budou videt do V takze kdyz npc bude stat takhle

 

-------V -jak vidi ( ve prestavuje videni a 0 npc) :d chapete ?

---npc- 0

Link to comment
Share on other sites

wtf ? Danny sa každemu pchá len do zadku... aj so mnou bol kamarát, kým bol admin na mojom servery.Až nebudete mať server tak ťa pošle do p** ponadáva ti a jak budeš mať nový server tak zrazu bude tvoj naj kamoš a bude sa pchať do zadku ! Takže na thoto človeka si dávajte pozor ! Mám s ním skúsenosti.Jeho hodnotenie 4/10 ? wtf on tiež robil prison teda nie prison ale pokus o prison :d považuje sa za dobrého pawnera dokonca za profi pawnera a pritom sa ma pýtal minule ako spraviť podmienku do funkcie, aby funkcia fungovala len pre RCON admina :d Tak toto je už sila.Kam to spejeme ? Má 17 rokov a mne nadáva, že som decko a potom mi píše 10x že chce lvl 5 aa že sme boli kamoši a že ho šľak trafi ak mu nedám no to je fakt rozum na 17 rokov... Sorry netýka sa to tohto topicu, ale len Vás chcem upozorniť, že s kým máte česť.Btw vraj mal rozpracovaný ZOMBIE mód, potom Las Venturas is back :d lol kde tie módy sú ? Aha nemá pawnera, mapera, zombie navrhára, sponzora atď a on nevie v pawne ani premennú vytvoriť bez kopírovania :d .... Hlavne že sem písal veľké plány, ale hlavná vec, že hľadá pawnerov a ešte aj sponzornig... Načo mu bude pawner ? Aby mu spravil mód a potom sa chválil aký mód ON spravil :d lol A vlastne načo mu je pawner ? Veď písal, že pawno vie veľmi dobre hmm...

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
wtf ? Danny sa každemu pchá len do zadku... aj so mnou bol kamarát, kým bol admin na mojom servery.Až nebudete mať server tak ťa pošle do p** ponadáva ti a jak budeš mať nový server tak zrazu bude tvoj naj kamoš a bude sa pchať do zadku ! Takže na thoto človeka si dávajte pozor ! Mám s ním skúsenosti.Jeho hodnotenie 4/10 ? wtf on tiež robil prison teda nie prison ale pokus o prison :d považuje sa za dobrého pawnera dokonca za profi pawnera a pritom sa ma pýtal minule ako spraviť podmienku do funkcie, aby funkcia fungovala len pre RCON admina :d Tak toto je už sila.Kam to spejeme ? Má 17 rokov a mne nadáva, že som decko a potom mi píše 10x že chce lvl 5 aa že sme boli kamoši a že ho šľak trafi ak mu nedám no to je fakt rozum na 17 rokov... Sorry netýka sa to tohto topicu, ale len Vás chcem upozorniť, že s kým máte česť.Btw vraj mal rozpracovaný ZOMBIE mód, potom Las Venturas is back :d lol kde tie módy sú ? Aha nemá pawnera, mapera, zombie navrhára, sponzora atď a on nevie v pawne ani premennú vytvoriť bez kopírovania :d .... Hlavne že sem písal veľké plány, ale hlavná vec, že hľadá pawnerov a ešte aj sponzornig... Načo mu bude pawner ? Aby mu spravil mód a potom sa chválil aký mód ON spravil :d lol A vlastne načo mu je pawner ? Veď písal, že pawno vie veľmi dobre hmm...

ty nič neříkej protože já nemám 17 ti lamka a to není pravda vubec a pawno viem

Danny ty si pekný RIŤOLEZ

3.

Zákaz tvrdého vulgarismu a poškozování nějakého uživatele v topicu, v PM zprávách i ve svém podpisu..

Link to comment
Share on other sites

danny":2r1ur9uu]
wtf ? Danny sa každemu pchá len do zadku... aj so mnou bol kamarát, kým bol admin na mojom servery.Až nebudete mať server tak ťa pošle do p** ponadáva ti a jak budeš mať nový server tak zrazu bude tvoj naj kamoš a bude sa pchať do zadku ! Takže na thoto človeka si dávajte pozor ! Mám s ním skúsenosti.Jeho hodnotenie 4/10 ? wtf on tiež robil prison teda nie prison ale pokus o prison :d považuje sa za dobrého pawnera dokonca za profi pawnera a pritom sa ma pýtal minule ako spraviť podmienku do funkcie, aby funkcia fungovala len pre RCON admina :d Tak toto je už sila.Kam to spejeme ? Má 17 rokov a mne nadáva, že som decko a potom mi píše 10x že chce lvl 5 aa že sme boli kamoši a že ho šľak trafi ak mu nedám no to je fakt rozum na 17 rokov... Sorry netýka sa to tohto topicu, ale len Vás chcem upozorniť, že s kým máte česť.Btw vraj mal rozpracovaný ZOMBIE mód, potom Las Venturas is back :d lol kde tie módy sú ? Aha nemá pawnera, mapera, zombie navrhára, sponzora atď a on nevie v pawne ani premennú vytvoriť bez kopírovania :d .... Hlavne že sem písal veľké plány, ale hlavná vec, že hľadá pawnerov a ešte aj sponzornig... Načo mu bude pawner ? Aby mu spravil mód a potom sa chválil aký mód ON spravil :d lol A vlastne načo mu je pawner ? Veď písal, že pawno vie veľmi dobre hmm...

ty nič neříkej protože já nemám 17 ti lamka a to není pravda vubec a pawno viem

Danny ty si pekný RIŤOLEZ

3.

Zákaz tvrdého vulgarismu a poškozování nějakého uživatele v topicu, v PM zprávách i ve svém podpisu..

 

:d tos to zabil tou zpravou.... řitolez řeknu i učitely z dvou metru do oči :d jako jestli chces slyset tvrdej vulgarismus.... dej mi kontakt pokecame... BTW k modu...nebudu se vyjadrovat.... pockam si na hru... a jeste proc mod bude nest jmeno "Prison Escape" kdyz se z nej neutíka :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
:d tos to zabil tou zpravou.... řitolez řeknu i učitely z dvou metru do oči :d jako jestli chces slyset tvrdej vulgarismus.... dej mi kontakt pokecame... BTW k modu...nebudu se vyjadrovat.... pockam si na hru... a jeste proc mod bude nest jmeno "Prison Escape" kdyz se z nej neutíka :d

kontakt ti nedám a je to vulgarizmuz protože proste je to i uražka uživatela fora pokud si myslíš že zato že mam var nadavam to ne mou zlou vecou je spam... ja nenadávam takže sa mám právo stažovať na toho kdo mi nadáva alebo ma to nejak urazilo to potom riešia moderátori fóra

Link to comment
Share on other sites

danny":9icwrd9j]
:d tos to zabil tou zpravou.... řitolez řeknu i učitely z dvou metru do oči :d jako jestli chces slyset tvrdej vulgarismus.... dej mi kontakt pokecame... BTW k modu...nebudu se vyjadrovat.... pockam si na hru... a jeste proc mod bude nest jmeno "Prison Escape" kdyz se z nej neutíka :d

kontakt ti nedám a je to vulgarizmuz protože proste je to i uražka uživatela fora pokud si myslíš že zato že mam var nadavam to ne mou zlou vecou je spam... ja nenadávam takže sa mám právo stažovať na toho kdo mi nadáva alebo ma to nejak urazilo to potom riešia moderátori fóra

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja mam 2x var a co jako ? a jeste...pardon ale to musim uvest...Ve škole mame negra....a ja prý udajně řekl cigáne....ale bylo to uplne jinak..nebudu vas zatezovat podrobnostma...a pak prisel jeho fotr spolu asi s 5 lidma a řikali že me zmlatej :d ..... Uvedl jsem to pro to že zvelicujes kravinečku ... jako co ted chces.... nejlepe banovat Barta na tyden za to že ti řekl řiťolez ... vid ? ....šmarja ty jsi ********* ......

 

EDIT// pardon to slovo co jsem napsal forum automaticky spamovalo z ubav ze MYSQL databaze toto slovo nevydrzi....

Link to comment
Share on other sites

Takže milý danny :d pre mňa za mňa sa choď sťažovať aj na lampáreň, hádam každí vie koľko bije takže je mi to jedno, ale jedno je isté, že len využívaš a oblbuješ ľudí.Ostatní nech si myslia čo chcu, ale ja som s tebou skončil a na skype som ťa už zablokoval.Takže ži si svoj život.A k tej poznámke, že pawno vieš ešte mi prosím vysvetli, že na čo potom zháňaš k tvorbe módu mapera, pawnera, navrhára a neviem ešte čo ? Čo budeš ty vlastne robiť ? Ty to budeš hádam celé riadiť a ostatní budu skákať ako ty pískať nie ? Už si tu publikoval módy, ktoré som aspoň ja ( neviem ako ostatní ) nevidel nikdy v prevádzke.Takže ako dokážeš, že to pawno ozaj vieš ? Alebo je to iba ďalší tvoj klam ? Ale v podstate to je jedno... A je že lamka ? :d no lol podľa seba súdim teba nie ? Maš čo vravieť, prv sa pozri na svoj pravopis.No comment. Nebudem sa pozastavovať viac nad tým...

Link to comment
Share on other sites

Takže prichádza tu istý zvrat...Pulo15 prišiel s nápadom ako spraviť mód trochu viac zaujímavším...

Pribudne útek ale bude moc prepacovaný...Bude sa líšiť od ostatných....

 

Takže keď budete na dvore pristúpite k plotu a budete ho môcť preskočiť (Na random)

Ak preskočíte plot tak si budete môcť vybrať jedného komplica ktorý bude utekať s vami...

Vy potom pôjdete po auto a prídete ku plotu tam kde nebude stráž..Budete musieť dávať pozor pretože stráž sa bude pohybovať a strieľať ak budete za ak vás uvidí (NPC)

Potom ak nastúpite do auta tak pôjdete na aute až do Los Santos...V Los Santos pôjdete do Binca a prezlečiete sa aby ste sa striasli hľadania....

Taktiež budete musieť prefarbiť auto v sprejovni...

Zo Sprejovni začnete utekať na Mount Chiliad na skrytú chatu....

Bude to moc drsné pretože na ceste budú na vás číhať nečakaná nástrahy...(Nechajte sa prekvapiť aké)

Ak sa vám podarí vyliezť s autom na MT tak skončíte útek budete úspešne skrytý dostanete body (Nebudem menovať alebo nebude to veľa ani málo) a dostanete sa späť do veznici...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...