Jump to content
  • 0

pomoc HELP Fixování objektů


Iron

Dotaz

Ahoj, mám takový problém. Dělám interiér, který je skrytý pod mapou, ale někdy se mi stane, že se propadnu pod mapu. Slyšel jsem, že objekty jdou nějak fixnout, aby se hráč nepropadal, když je streamer pozdě vykreslý. Chci se zeptat, jak se to dělá. Díky

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Nevim jak to myslis, no ale zkus si treba udelat SetTimer na 3 sekundy, portnes se, freezne te to, spusti se timer, timer vyprsi, objekty se mezitim (meli by se) nactou, tebe to unfreezne a je to.

 

Co budeme potrebovat k priprave tohoto pokrmu:

http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetTimer // zapnuti timeru

http://wiki.sa-mp.com/wiki/KillTimer // zruseni timeru

http://wiki.sa-mp.com/wiki/TogglePlayerControllable // freeze a unfreeze

http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerPos // Portnuti hrace

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jo, díky moc mi to pomohlo, ještě bych se zeptal. Když si ten timer nadefinuju v OnGame ModeInit, jak se pak spustí, když hráč vezme pickup?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Díky, už vím. Ještě něco, je nutný ten public Message?

Název message je uveden jako příklad, a do toho publicu dáš script který se má vykonat po uplynutí doby co si nastavíš v SetTimer"..", 6000, 1); takze napr. tu funkci KillTimer(timer);

 

Čas se uvádí v milisekundách

 

Edit: Není za co, takhle má vypadat help :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ještě mám jeden problém, dělám si registraci a furt mi to hází tyhle errory.

C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(32) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(45) : error 055: start of function body without function header
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(480) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(516) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(517) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(602) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(603) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(603) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(605) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(608) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(611) : warning 217: loose indentation
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(611) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(611) : error 004: function "OnPlayerInfoChange" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(616) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(616) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(616) : error 004: function "OnPlayerEnterVehicle" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(621) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(621) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(621) : error 004: function "OnPlayerExitVehicle" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(626) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(626) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(626) : error 004: function "OnPlayerStateChange" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(631) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(631) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(631) : error 004: function "OnPlayerEnterCheckpoint" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(636) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(636) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(636) : error 004: function "OnPlayerLeaveCheckpoint" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(641) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(641) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(641) : error 004: function "OnPlayerEnterRaceCheckpoint" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(646) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(646) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(646) : error 004: function "OnPlayerLeaveRaceCheckpoint" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(651) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(651) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(651) : error 004: function "OnRconCommand" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(656) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(656) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(656) : error 004: function "OnObjectMoved" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(661) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(661) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(661) : error 004: function "OnPlayerObjectMoved" is not implemented
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(666) : warning 225: unreachable code
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(666) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\DOCUME~1\Sony\Plocha\Pawno\DANGER~1.PWN(666) : error 004: function "OnPlayerPickUpPickup" is not implemented

 

 

Co s tím?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

JJ lebo warningy niesú podstatné to ide amx. aj ked máš 3 000 warningov

No errory to nejde.Takže z hentím opravíš erorry a možno zopár warningow ale warningy si nevšímaj dôležitejšie sú erorry

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Omg to si povedal len tak že haha alebo si to nevedel omg?

Na warningy sa môžeš vysrať tie nič nerobia ale erory ak máš tak snimi to nejde.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Omg ja viem ze vysrat sa nemozem lebo nemozem zaspinit obrazovku pc :d ale môžem si ich nevšímať :d ja mám 10 warningow a nič my nerobia tak si ich nevšímam. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Omg ja viem ze vysrat sa nemozem lebo nemozem zaspinit obrazovku pc :d ale môžem si ich nevšímať :d ja mám 10 warningow a nič my nerobia tak si ich nevšímam. :d

 

tak vyzkoušet /navalpenize -> GivePlayerMoney(playerid, "naser si"); a hodí ti to warning a ty to tak necháš? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak vyzkoušet /navalpenize -> GivePlayerMoney(playerid, "naser si"); a hodí ti to warning a ty to tak necháš? :d

 

 

JJ :d lebo sa nič nestane v hre a pôjde to ;):d lebo viem že to pôjde lebo kde mám warningy tak v móde to ide v poho ;):d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
tak vyzkoušet /navalpenize -> GivePlayerMoney(playerid, "naser si"); a hodí ti to warning a ty to tak necháš? :d

 

 

JJ :d lebo sa nič nestane v hre a pôjde to ;):d lebo viem že to pôjde lebo kde mám warningy tak v móde to ide v poho ;):d

 

nepůjde, prachy by ti to nedalo :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Omg tak z hentým nemám Zkušenosti :d z Prachamy to som ešte nerobil no tak asi keby my to nešlo vole tak ta môže napadnúť že by som si to opravil ne? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Omg tak z hentým nemám Zkušenosti :d z Prachamy to som ešte nerobil no tak asi keby my to nešlo vole tak ta môže napadnúť že by som si to opravil ne? :d

 

tím jsem ti chtěl naznačit, že není dobré warningy nechávat bez povšimnutí :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Omg tak z hentým nemám Zkušenosti :d z Prachamy to som ešte nerobil no tak asi keby my to nešlo vole tak ta môže napadnúť že by som si to opravil ne? :d

 

tím jsem ti chtěl naznačit, že není dobré warningy nechávat bez povšimnutí :d

 

ja zrobím 1 000 riadkov a dám to na test a ak nečo nepôjde tak opravím :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...