Jump to content

návrat k sa-mp a trošku znalostí do návratu


Red beanie

Recommended Posts

tak je to offtopic takže si sem písnu , gta sa sem hrál prakticky od vydání a sa-mp od verze 0.1 aj MTA bohužel na verzi 0.2.2 zamrznula moje éra a já jsem se dal na paření cska . chyba a tak se chci vrátit zapařit si gta sa atd tak se ptám abych byl v obraze jak je na tom sa-mp scéna stále upadá nebo je živější ještě více než dříve ? jaký je asi nejznámější český server a jaký je nejlepší mod ? prostě něco více o scéně zda li je lepší jak dříve či se vůbec nemám vracet prtž je to nahovno ? díky za všechny odpovědi ;)

 

jo a čau chytráku ;) někdy písnu na icq o něčem ;)

Link to comment
Share on other sites

z CZ 89.187.142.117:7777

z SK 93.184.70.70:7777

zahraničie 109.73.163.11:7777

 

aby som zhrnul čo sa stalo v dobe tvojej inactivite

Na konci 0.2.2 R2/R3 sa začala MT2 revolúcia xD ktorá pretrváva do dnes (cca 15 serverov s MT) od 0.2X sa atomas-ov mód reálna zeme 7.x je na cca 79 serveroch.

Zvýšil sa počet lam & kopirákov, samé rovnaké tuty z 0.2.2 R2 (asi 12x povolania + xy). SAMP scéna upadá síce sa to hovorilo už pri 0.2.2 R2. A tak dalej, teoreticky sa nič nezmenilo až na vymoženosti samp

0.3a = boti, skill zbraní (jedna/dve zbrane), bojové štýly

0.3b = dať hráčovy na telo objekt (pri pohybe sa hýbe dáš npr. na ruku a ked začneš bežať tak aj ono beží), úprava clienta, viac tu KLIK

to je asi všetko

Link to comment
Share on other sites

Být tebou tak se k sa-mp vubec nevracim a přejdu rovnou na mta. Mta se za tu dobu hodně zlepšilo a má mnohem více možností jak sa-mp. Pokud bys chtěl tak nejlepší český a slovenský server na mta mam v podpise ;)

Link to comment
Share on other sites

Být tebou tak se k sa-mp vubec nevracim a přejdu rovnou na mta. Mta se za tu dobu hodně zlepšilo a má mnohem více možností jak sa-mp. Pokud bys chtěl tak nejlepší český a slovenský server na mta mam v podpise ;)

 

:d jakpak si nám tady chlapec nenápadně dělá reklamu....

 

BTW souhlasim MTA je na výšši....radši si nainstaluj MTA:DM a hraj MTA...

Link to comment
Share on other sites

Mňa už neako nebaví to sa:mp skôr to MTA :d včera čo som bol na Resident Evil

A hralo tam docela vľa SK,CZ,potom sa my páčil ten server kde sme aj boli z 7.HOST :d

Link to comment
Share on other sites

Být tebou tak se k sa-mp vubec nevracim a přejdu rovnou na mta. Mta se za tu dobu hodně zlepšilo a má mnohem více možností jak sa-mp. Pokud bys chtěl tak nejlepší český a slovenský server na mta mam v podpise ;)

 

Zajímalo by mě jak vytvořit MTA:SA DM mode... :think:

Link to comment
Share on other sites

Před chvíli jsem hrál na nějakém polském serveru - Polski Truckeri. Musím říct jen pááni... V MTA je plno možností jak udělat server zajímavjší... Asi zkusím tu LUA.. :d

Link to comment
Share on other sites

Před chvíli jsem hrál na nějakém polském serveru - Polski Truckeri. Musím říct jen pááni... V MTA je plno možností jak udělat server zajímavjší... Asi zkusím tu LUA.. :d

podle me je jazyk pawn jednodussi lua je takovy neprehledny...

Link to comment
Share on other sites

Já jako Mapper říkám, SAMP Scéna Upadá, Radši teď hraju MTA, Stavím si mapy, a používám pawno a mapy na to, aby generace která právě začíná , věděla na čem sme byly my..

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

hm ti vaše komentáre celkom rastou SA:MP je dobrá hra ale už to človeka po celkovom dost dobe hrania unudí tak aj ja ako ríkal 7.TiX som zacal hrat MTA :d

Link to comment
Share on other sites

Já, když jsem poprvé zkusil MTA (bylo to dřív než jsem zkusil SA:MP), hrál jsem na serveru, na kterém byl mode Free Room, nebylo to až tak špatné,ale potom jsem se doslechl o SA:MP. Zkusil jsem ho a hned první den, kdy jsem to SA:MP zkusil, dostal jsem na nějakém serveru ban :d Nwm proč.. Napsali tam jako důvod cheaty, ale přitom jsem žádné neměl, a ani jsem o žádných nevěděl.. :d Dnes (po dlouhé době hraní SA:MP) jsem zkusil opět MTA a musím říct, že je mnohem lepší než SA:MP... Bohužel.. Svůj názor na MTA jsem změnil po tom, co jsem našel mode Resident Evil a poté Polski truckerski server.. :d

Link to comment
Share on other sites

Já, když jsem poprvé zkusil MTA (bylo to dřív než jsem zkusil SA:MP), hrál jsem na serveru, na kterém byl mode Free Room, nebylo to až tak špatné,ale potom jsem se doslechl o SA:MP. Zkusil jsem ho a hned první den, kdy jsem to SA:MP zkusil, dostal jsem na nějakém serveru ban :d Nwm proč.. Napsali tam jako důvod cheaty, ale přitom jsem žádné neměl, a ani jsem o žádných nevěděl.. :d Dnes (po dlouhé době hraní SA:MP) jsem zkusil opět MTA a musím říct, že je mnohem lepší než SA:MP... Bohužel.. Svůj názor na MTA jsem změnil po tom, co jsem našel mode Resident Evil a poté Polski truckerski server.. :d

 

A proč polský? U mě na serveru jsou truckeři, autobusáci, piloti a chystám víc.. původně to měl být jenom truckerský, ale ještě to musim promakat.. Nevím jak to dopadne, ale jestli by si chtěl hrát a zkusit si to tak mi napiš na icq (mam ho v profilu). :v:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...