Jump to content

*Operace FlashPoint Platinová edice*


killbill

Recommended Posts

Popis:

 

Tvým protivníkem je rudá armáda...

 

Nezáleží na tom, zda jsi bojovník za svobodu, elitní voják, pilot či máš jinou hodnost v silách NATO, tvým úkolem je vyhrát.

 

Toto je PLATINOVÁ EDICE veleúspěšné hry Operace Flashpoint je nejlepší směsí akce,taktiky a strategie, která získala staticíce fanoušků po celém světě. Tato platinová verze obsahuje původní hru Operace Flaspoint: Cold War Crisis, její zlaté vydání i pokračování Operace Flashpoint: Resistance.

 

Platinová edice je souhrnem VŠECH oficiálních dodatků, oprav a aktualizací, které byly k dispozici na oficiálních webových stránkách nebo součástí nových verzí hry Operace Flashpoint. Jedinečná šance- všechny dodatky a aktualizace v jednom vydání!

 

Hlavní rysy:

- Kampaně a mise ze hry pro jednoho i více hráčů z OF: Cold War Crisis, OF: Gold Edition i OF: Resistance

- Nová vozidla, výzbroj, mapy a budovy

- Jedinečná hloubka a dynamika hry více hráčů

- Tajné operace i precizně naplánované bleskové akce !

- Nové textury ve vysokém rozlišení

- Nové speciální efekty

- Nové prvky hry, např. získávání nepřátelských zbraní

- Parametry dopravních prostředků odpovídají jejich realním vlastnostem

- Nekonečné možností modifikací herního světa díky editoru misí

- Vylepšená verze herního serveru

- Dokonalá simulace války

 

Minimální konfigurace :

Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 600MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 1.00GB volno na disku, DVDROM

 

Trailer:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=mTtSgg-C3_U&feature=player_embedded

 

Link ke stažení osobně jsem to zararoval z origosky a uploadnul na ulozto takze by vam to melo jet vevnitr je pribalen soubor čti mě!!! a soubor CD-KEY

 

Čti mě!!!: Obsahuje jak se pripojit na multyplayer a hrat s nami.

 

CD-KEY: Potrebne seriove cislo abyste hru vubec nainstalovali.

 

Stáhni hru

 

Zdroj: http://www.funstore.cz/

Link to comment
Share on other sites

Cold war crisis není špatná :d Jsem si tvořil svoji misi: Útok na výběžek 300 xD. Na tom výběžku byli pěkně zabarikádovaní rusové a daleko od nich měli základnu američané. Jediným způsobem, jak se na ten výběžek dostat byl vrtulník. Kolem toho výběžku bylo dost míst na přistání, ale nebyla krytá... Posádku 2 vrtulníků zastřelili rusové hned po přistání.. :d a další vrtulník po vyložení vojáků narazil do stromu :d :D Celkem tam byly 4 přistávací plochy, jenže ty dva vrtulníky sestřelili.. takže na výběžek šly jen 2 pluky.. V jednom pluku bylo 12 vojáků (celkem 24 vojáků). Na výběžku bylo, myslím 8-10 pluků :d (8x12 vojáků..) xD američané neměli šanci.. :d Tak jsem se na to vys*al :d

Link to comment
Share on other sites

Víš jak ten kopec byl vyvýšený? :d Byl to ten největší kopec co je v OPF mapách :d

 

//EDIT: A já jsem se na to vysral, protože ti chcípa*i neumějí řídit vrtulník :d

Link to comment
Share on other sites

Link ke stažení osobně jsem to zararoval z origosky a uploadnul na ulozto

S tim bych se moc nechlubil :)

 

No operaci flashpoint jsem nehrál ale podle mě je Arma II lepší :)

Link to comment
Share on other sites

Link ke stažení osobně jsem to zararoval z origosky a uploadnul na ulozto

S tim bych se moc nechlubil :)

 

No operaci flashpoint jsem nehrál ale podle mě je Arma II lepší :)

 

Podle me je to sami akorat lepsi grafika .) ale arma je good

Link to comment
Share on other sites

Davide o tom bych pochyboval podivej se na OFP 2 a zmenis nazor ;)

 

J OFP2 je 100x lepsi ale jednicka ma svoje kouzlo :) Kddo zahraje OFP Po netu tak za 25 minut ? at my napise na icq :427774883 a domluvimese na nejakou akci :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...