Jump to content
  • 0

pomoc top user


Guest skuledCZ

Dotaz

ahojte vím asi že to sem nepatří ale nwm kam to mám dat :(

 

tak sem surfoval na netu e nic takoveho nemužu najít chtěl bych jestly negdo nemate top 50 hracu nebo prostě topku nebo banned zabanovane hrace dekuji :)

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

K čemu vám to bude? :) za prví podle tohoto topicu soudím že neumíte php ani html ;-) a ani ne pawno a za druhé jestli to doopravdy chcete tak tu je plno tutu a plno adminek z kterých ze to dá vytáhnout a navíc nebude to těžký script (v php) to nejtěší bude v pawnu :) ikdyž se to dá udělat nejtěžší i v PHP i v PAWNU ale to je mimo tento topic :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
":173oft91]K čemu vám to bude? :) za prví podle tohoto topicu soudím že neumíte php ani html ;-) a ani ne pawno a za druhé jestli to doopravdy chcete tak tu je plno tutu a plno adminek z kterých ze to dá vytáhnout a navíc nebude to těžký script (v php) to nejtěší bude v pawnu :) ikdyž se to dá udělat nejtěžší i v PHP i v PAWNU ale to je mimo tento topic :d

Prosimtě. Tyhle scripty tvoří dva php soubory. Jeden je ten, co se stará o tu funkčnost a druhý, je ten který zobrazuje onen seznam. A v tom souboru kde jde o tu funkčnost se jenom přepíše IP a port svého serveru. To je vše, co natom řešíš. Sem ten script klidně nahraju, ale teď nemám čas. Zítra nebo dneska v noci ho sem snad dám.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm jenže de to udělat i jen v jednom souboru nepotřebuješ vůbec konfiguraci mužeš jí nahrát do toho prvního souboru já tu funkci dřív taky mněl a šlapala mně i když to bylo jen v jednom souboru takže tu namně nemachruj jako jestli sem ti něco špatnýho udělal tak sry ale takle se kemně chovat nemusíš :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A já zas nevím co děláš ty. Ty jsi tu brblal něco ohledně pawna a spol. Já upozornil, že je to blbost že stačí toto. Ano, jde to dát do jednoho. Ale proč se třeba CSS styly dávaj do samostatného souboru? Popřemýšlej, pak možná pochopíš proč dva soubory.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proč to dpc řešíš? a navíc není PHP 1 soubor + PHP 2 soubor něco jiného než PHP SOUBOR + CSS soubor? ano dá se css dát do php souboru ale v css je to lepší :) a když to chceš jen pro svuj server v tomto případě tak configuraci nepotřebuješ ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
":2wov5eox]Proč to dpc řešíš? a navíc není PHP 1 soubor + PHP 2 soubor něco jiného než PHP SOUBOR + CSS soubor? ano dá se css dát do php souboru ale v css je to lepší :) a když to chceš jen pro svuj server v tomto případě tak configuraci nepotřebuješ ;-)

A co sem sereš PHP? Kde si vzal, že PHP a PHP je něco jiného než PHP a CSS? Jseš napalici? Čteš si po sobě vůbec co píšeš? Hele, já se s tebou nebudu o tomhle bavit, obzvlášť když o tom víš velký H. Nebudu tady kvůli tobě dělat OT.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
":1owx2sho]Proč to dpc řešíš? a navíc není PHP 1 soubor + PHP 2 soubor něco jiného než PHP SOUBOR + CSS soubor? ano dá se css dát do php souboru ale v css je to lepší :) a když to chceš jen pro svuj server v tomto případě tak configuraci nepotřebuješ ;-)

A co sem sereš PHP? Kde si vzal, že PHP a PHP je něco jiného než PHP a CSS? Jseš napalici? Čteš si po sobě vůbec co píšeš? Hele, já se s tebou nebudu o tomhle bavit, obzvlášť když o tom víš velký H. Nebudu tady kvůli tobě dělat OT.

Co bych nesral :d copak se dá top50 dělat bez php ? :) a navíc přečti si ty oco se tu ubec jedná ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

HeHe :-) DEKUJEM gdy pak to tu bude?

 

-- pát 20. srp 2010 11:02:10 --

 

sliby chyby slibyly za dodat topku a nic .....

 

-- pát 20. srp 2010 11:02:30 --

 

sliby chyby slibyly za dodat topku a nic .....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...