Jump to content

Aký su ludia :(


Guest [other]danny

Recommended Posts

Guest [other]danny

Chcem vám ukázať príklad človeka ktorý je dement kukajte

lolhi.png

antivirus

kkt.png

ak si myslíte že avast je plný fake poplachov nie ;)

možete mi pls povedat aký vír je to ROOTKIT? dík a pls nepište vulgarne komenti komu sa nepači nech to zmaže dik ;)

// EDIT: pls presunte to pomylil som sa

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
Avast používam 7 rokov a môžem povedať že je najlepší a žiadny takýto fake poplach sa mi nestal

toto neni fake poplach ale hovorím "mudrcom" že aby si nemysleli že avast je plný fakt poplachov

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
lol slovaci používají český Avast

a češi používají slovenský Smart Securty

Kdyz uz vidim ze takhle nekdo naliha na otevreni odkazu tak to raci neotviram :d
Jestli umíš číst tak to je hrozba a věčinou upozornuje na to co ve své knihovně nemá co nezná tak to nahlsí jako možnou hrozbu

jo používají, on mi to spamoval tak sem se nasral a kliknul na to :d, je to virus

Link to comment
Share on other sites

Tohle je klasickej vir, který se posílá i po ICQ. Využívá právě všechny možné IM programy k šíření těchto odkazů. Už jsem se s tím u jednoho jedince taky setkal dvakrát. Prostě to ten vir pošle že o tom ani nevíte...

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
Tohle je klasickej vir, který se posílá i po ICQ. Využívá právě všechny možné IM programy k šíření těchto odkazů. Už jsem se s tím u jednoho jedince taky setkal dvakrát. Prostě to ten vir pošle že o tom ani nevíte...

a to mám ješte v pc nebo ne? :?

Link to comment
Share on other sites

Toto nerobi clovek. Mne to tiez kopu mojich kontaktov posiela a hned mi pise ze je to vir nech neklikam. Takze to ignorujem. A ked chces mat istotu ze ho nemas v pc tak pouzi program Advanced SystemCare a precisti si pc.

 

S pozdravom Dennis.

Link to comment
Share on other sites

Nechápu proč sem furt píšete jedno a to samé. Odpověď už tu byla několikrát zodpovězená. Ať už si stím poškozenej naloží jak chce. Ale spamovat jeden topic furt stejnýma odpovědma je už poněkud trapné, nemyslíte?

Link to comment
Share on other sites

a jak mám vymazať vír ktorý sa nedá odstránit len sa chcem poistiť lebo sa mi to raz stalo a v servise mi nepovedali a ešte nejaký program na diagnostiku PC ked sa mi niečo s prepáčením posere

Link to comment
Share on other sites

a jak mám vymazať vír ktorý sa nedá odstránit len sa chcem poistiť lebo sa mi to raz stalo a v servise mi nepovedali a ešte nejaký program na diagnostiku PC ked sa mi niečo s prepáčením posere

 

 

Advanced SystemCare

Link to comment
Share on other sites

a jak mám vymazať vír ktorý sa nedá odstránit len sa chcem poistiť lebo sa mi to raz stalo a v servise mi nepovedali a ešte nejaký program na diagnostiku PC ked sa mi niečo s prepáčením posere

 

 

Advanced SystemCare

díki skúsim (Tuto odpoveď neberte ako spam prosím)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...