Jump to content

Hacknuty notas


Mischino19

Recommended Posts

kua nebol hacknuty len my lagovalo ked som prechadzal mysku ale dpc mal som 25 virusov a teraz mi nieco zasa nabehlo a mam 26 virusov kurwa ale eset nic nehlasi iba tento Security Master AV :(((( co mam robit :(((

 

EDIT:urobil som screen pozerajte

 

http://uploader.sk/imagehosting/b5nt2n4vwvz3xs3wve.jpg

 

EDIT2: toto je screen co som spravil ak mi vyhodila tabulka s dalsim virom a dal som remove all a toto ukazalo... nic som snim nerobil ziadne obrezy nic takto na celu obrazovku mi to ukazalo

 

http://uploader.sk/imagehosting/q57myyettky66p63r6i.jpg

Link to comment
Share on other sites

keby viem ako a ani ewem ci mam cd s windowsom

 

EDIT:kurwa to nejde ani odinstalovat nikde nemam zlozky s tym antivirom kurwa hladal som v C aj v D ale nic... skusim dat do vyhladavaca...

 

Stav nouze. zalohuj data na Jiny externi HDD, ktery neni nakazeny / DVD / USB Flash

 

 

A REINSTALUJ sakra uz uz bys to davno mel nez se nimrat s virama a uz by si paril instalaci GTA IV

Link to comment
Share on other sites

ani ja omg eset nod32 4 mam a nic neukazuje ani 1 vir pekne zelene je ale henta chujovina napise ze C:/Documend and Files/user/rencet/ddv.exe a nic take tam neni tak nechapem dpc ja si hlavne zalohujem moj mod :d v pwn :d a + mapy v mta :d

Link to comment
Share on other sites

vidis tie obrazky co som sem daval kde je napisane ze error mam v C:/Documents and settings/users/recent/a tu je virus je tu cross.exe alebo fix.exe alebo ddv.exe je to napisane vo viruse ale ked som isiel do tej zlozky stlacil som napr. D aby som rychlejsie nasiel to ddv tak tam nebol... ziadny virus tam neni co je napisane kurwa :((

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...