Jump to content
  • 0

pomoc po restartu server se nenactou veci


modra_kokoska

Dotaz

zdravim vsechny.. mam problem s tim ze jakmile se mi resetne server tak vsechno co ma moje postava na sobe ( zbrane,skin,XYZ atp.. ) tak jednoduse zmizi.. muj reg/login system funguje v pohode.. vzdycky se mi nacte i ta nejposlednejsi kravina ale jakmile hodim restart tak mi proste vsechno zmizi.. pokud by nekdo vedel jak na to tak mi to sem pls napiste.. predem diky za odpoved :)

 

P.S. jestli se to tu uz nekdy probralo tak sem to nenasel.. jen jeden Hlp ale ten byl plnej spamu ..

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravim vsechny.. mam problem s tim ze jakmile se mi resetne server tak vsechno co ma moje postava na sobe ( zbrane,skin,XYZ atp.. ) tak jednoduse zmizi.. muj reg/login system funguje v pohode.. vzdycky se mi nacte i ta nejposlednejsi kravina ale jakmile hodim restart tak mi proste vsechno zmizi.. pokud by nekdo vedel jak na to tak mi to sem pls napiste.. predem diky za odpoved :)

 

P.S. jestli se to tu uz nekdy probralo tak sem to nenasel.. jen jeden Hlp ale ten byl plnej spamu ..

 

A na jákem gamemodu jedeš ? .......odpovím si realná země....nevim že by jsi neměl nastavenou správně registraci ? "cheers" tenhle problém jsem jestě neviděl...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

public OnGameModeExit:

cyklus pro všechny hráče, podmínka na připojení, podmínka na lognutí, zápis do acc

 

Aneb: do callbacku volaného při vypínání módu dáme cyklus, který všem připojeným a lognutým hráčům uloží data :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

bohuzel.. ani tohle nefunguje.. ovsem nasel sem zajimavou vec.. kdyz sem nechal ukladani v "OnPlayerDisconnect" tak mi to pri crashnuti/restartovani serveru prepsalo vsechno na " 0 ".. avsak kdyz sem to z disconnect smazal a udelal ukladani na Timer tak uz to fungovalo... nechapu to ale je to hooodne zajimave :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

pokud testujes svuj gamemode na win serveru a vypnes tu tabulku tak ze se do logu nenapise server shought down nebo jak se to pise tak proste schodis server a ono te to neodpoji neni vyvolas OnPlayerDisconnect a proto ti to neulozi zato kdyby si tu tabulku vypnul ti ze napises exit a odentrujes tak te to pri vypnuti kickne a spusti se OnPlayerDisconect

nebo se pres vypnutim serveru jednoduse odpoj /q

 

pokud to tak delas tam je chyba v kodu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No mám stejný problém - Disconnect se vyvolá -> zpráva o odpojení,uloží se jen peníze,říkal jsem si že to bude kodem... taky není,ukládání peněz je na stejnym principu jako skin,při normální odpojení /q tak se uloží vše v poho jen když restartuju server,né vypnu - to bych i pochopil,ale jen restart,disconnect se vyvolá,uložení asi nestihne,možná pomalej systém na ty soubory . Sry za trošku off topic

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...