Jump to content

CW/TG Mode v3


Guest QWER

Recommended Posts

Kdybys něco věděl o modování GTA:

GTA má nastavitelnou takzvanou imunity - jedna je proti pádu, druhá proti kulkám, třetí proti explozi a tou čtvrtou si nejsem jist, ale myslím, že proti plamenům. Každá z nich se dá zapnout / vypnout zvlášť, takže když za rádoby antigod vydáváš test explozí, tak jsi hodně mimo.

Link to comment
Share on other sites

tuším že hovoríš v sobeite o NOP CreateExplosion

ak áno tak ho to tak či tak kickne lebo ak dobre vidíš pri zadani príkazu mu to dá health a bez explozie mu ho neubere to znamená že má stále 100 čiže kick

 

 

Tak to máš pravdu :sick: :thumbdown:

chcel by som vidieť tvoj prvý mód :ble: :prdel:

Link to comment
Share on other sites

DON":2s3a2z2n]je to má rodná řeč ;)

ved ja ju neodsudzujem :) len nepíšem česky :d a tvojmu postu nechápem

 

 

 

DON":2s3a2z2n]Vysvětli mi proč máš nahoře

Dynamický

a dole

DYNAMYCKy :d

 

killer":2s3a2z2n]pekne si to popisal :d konecne niake CW lebo stych rze PR ma jeb**

diky :) určite stojí za skúsenie

Link to comment
Share on other sites

tuším že hovoríš v sobeite o NOP CreateExplosion

ak áno tak ho to tak či tak kickne lebo ak dobre vidíš pri zadani príkazu mu to dá health a bez explozie mu ho neubere to znamená že má stále 100 čiže kick

To bylo na mne ? Asi jo. s0beit jsem nikdy nepoužíval a je jen pro lamy, takže nevím, ale pomocí cleo modu si upplně snadno uděláš, že tě nezabije pád z výšky, ale výbuch i kulky tě zabijou. Nebo zase že kulky ti neuberou, pád ti ubere a výbuch taky. Nebo prostě odolnost proti všemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Čawte, jsem upý nováček, a chtěl jsem si to dát do .amx ale píše mi to chyby:

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1108) : error 033: array must be indexed (variable "web")

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1131) : error 033: array must be indexed (variable "tym")

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1156) : error 033: array must be indexed (variable "tym2")

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1184) : error 017: undefined symbol "MAX_STRING"

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1184) : error 029: invalid expression, assumed zero

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1184) : error 017: undefined symbol "tmp2"

D:\gta.cz\GTA San Andreas\pawno\cwmode (1).pwn(1184) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

 

web = strtok(params, idx);

tym = strtok(params, idx);

tym2 = strtok(params, idx);

new tmp[MAX_STRING], tmp2[MAX_STRING], tmp3[MAX_STRING],Index;

 

 

new auta;

new maxcar[30];

 

new Text:Textdraw0;

new Text:Textdraw1;

new Text:Textdraw2;

 

new bool:body;

new bool:CW;

new bool:TG;

new zabil[MAX_PLAYERS];

new umrel[MAX_PLAYERS];

new Float:Ratio[MAX_PLAYERS];

new gteam[MAX_PLAYERS];

new Team[256];//Niesom k***t dal by som menej ale hned ako som dal npr. 200 hodilo error že mám moc malé textové pole

new Team2[256];// -||-

new Web[256]; // -||-

new TeamDeathMatch[MAX_PLAYERS];

//new AdminLevel[MAX_PLAYERS];

new ScoreHome;

new ScoreAway;

new ScoreKoloHome;

new ScoreKoloAway;

new Score;

new ScoreCele;

new weaponid;

//new DM[MAX_PLAYERS];

new Float: hp[MAX_PLAYERS];

new Float:StarX[MAX_PLAYERS];

new Float:StarY[MAX_PLAYERS];

new Float:StarZ[MAX_PLAYERS];

 

Pls, návod

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lebo si tam niečo pomenil...musíš meniť v súlade s define a tak.... a define xxx xxx vobec nemen....a hlavne nic neodstranuj meno autora xD "lol" "lol" "lol" "lol" jednoducho si otvoris povodny stav a das f5..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...