Jump to content

NABOR DO TEAMU!


Guest alonzo

Recommended Posts

Bože moj...trapny web...

Moh by ses zaregistrovat a napsat neco o params nemyslis? :d

 

:d :D :d... tak neviem co to je no... myslel som si ze co to je, bolo to zle tak co teraz? sa mam poj*bat ?

Link to comment
Share on other sites

lama... ten web nemam ani tyzden tak sa necudujem asi ze preco ZHANAM CLENOV??!!??

 

a to ze nevies co je "params" a robis TuT an DCMD to je LAMACTVO

 

-- ned 30. kvě 2010 12:13:05 --

 

OMFG zeby si sa registroval??!!??

Link to comment
Share on other sites

pekny web co bi si chcel :d este nejaky pekny header :)

 

-- ned 30. kvě 2010 12:14:44 --

 

pekny web co bi si chcel :d este nejaky pekny header :)

 

 

dakujeeem mischino aspon nejaky normalny co hend nebuzeruje diky a pls regni sa mozes byt admin ked ces len sa regni

Link to comment
Share on other sites

l*ma... ten web nemam ani tyzden tak sa necudujem asi ze preco ZHANAM CLENOV??!!??

 

a to ze nevies co je "params" a robis TuT an DCMD to je LAMACTVO

 

-- ned 30. kvě 2010 12:13:05 --

 

OMFG zeby si sa registroval??!!??

 

a ty ani nevies co je to dcmd este ani len pismenko si v dcmd neurobil tak drz hubu :)

Link to comment
Share on other sites

l*ma... ten web nemam ani tyzden tak sa necudujem asi ze preco ZHANAM CLENOV??!!??

 

a to ze nevies co je "params" a robis TuT an DCMD to je LAMACTVO

 

-- ned 30. kvě 2010 12:13:05 --

 

OMFG zeby si sa registroval??!!??

 

a ty ani nevies co je to dcmd este ani len pismenko si v dcmd neurobil tak drz hubu :)

 

Ale on o tom nepsal TuT :d

Link to comment
Share on other sites

TAK MAME DALSIEHO CLENA KTORY AK CHCE STAVA SA REDAKTOROM JE NIM: REsiZEr

 

ESTE 1. ktory sa v priebehu 3 hodin zaregistruje je admin alebo redaktor dakujem a nepremrhajte vyuzit sancu :d

Link to comment
Share on other sites

TAK AMME DALSIEHO CLENA KTORY AK CHCE STAVA SA REDAKTOROM JE NIM: REsiZEr

 

ESTE 1. ktory sa v priebehu 3 hodin zaregistruje je admin alebo redaktor dakujem a nepremrhajte vyuzit sancu :d

 

s takym webom nechcem mat nic spolocneho ;)

Link to comment
Share on other sites

TAK AMME DALSIEHO CLENA KTORY AK CHCE STAVA SA REDAKTOROM JE NIM: REsiZEr

 

ESTE 1. ktory sa v priebehu 3 hodin zaregistruje je admin alebo redaktor dakujem a nepremrhajte vyuzit sancu :d

 

s takym webom nechcem mat nic spolocneho ;)

 

 

ok ja zase poviem: "s takym pawnom a modom co ty urobis necem mat nic spolecneho" ;)

 

aby bolo jasne: MNE JE UPLNE JEDNO CI SA REGNETE ALEBO NIE!!

Link to comment
Share on other sites

TAK AMME DALSIEHO CLENA KTORY AK CHCE STAVA SA REDAKTOROM JE NIM: REsiZEr

 

ESTE 1. ktory sa v priebehu 3 hodin zaregistruje je admin alebo redaktor dakujem a nepremrhajte vyuzit sancu :d

 

s takym webom nechcem mat nic spolocneho ;)

 

Tak proč mu to zděluješ? Ja se taky neregistruju a nerikam to tady.. hups ted sem to rekl :d

Link to comment
Share on other sites

pekne :d mozna ze kdyby si tam nemel Free themu + Free domenu ze by na ten odkaz i nekdo klik ;):d "lol"

 

Presne toto som teraz pisal :d si mysli ze to bude naj naj naj web :d lol a logo este aj PHP-FUSION "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

pekne :d mozna ze kdyby si tam nemel Free themu + Free domenu ze by na ten odkaz i nekdo klik ;):d "lol"

dik budu na to myslet .D

 

kolko mas rokov? podla tvojho hlasu cez skype tipujem ze mas tak 9-10 .. mas PayPal alebo Bankovny Ucet (InternetBanking) ? Inak si domenu nezaplatis iab s tymito sposobmi..ziadna sms ako si zvyknuty :d :D ..

Link to comment
Share on other sites

Alonzo, a to forum jak jste odemne chteli subdomenu chcete to jeste? Ja jen ze TomasXD tam zalozil jednu kategorii a nechodi tam.. viz. http://game.ceskej.net/

 

-- 30 kvě 2010, 13:08 --

 

Inak si domenu nezaplatis iab s tymito sposobmi..ziadna sms ako si zvyknuty :d :D ..

A co kdyz treba bude mit subdomenu nejakeho portalu??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...