Jump to content

Zesilovač 12 Wattů


Marty

Recommended Posts

Tak jsem se dnes nudil tak jsem si postavil malý zesilovač 12 Wattů 4-8 Ohmů na cca 12-25 Voltů. Sice to s pawnem nemá nic společnýho ale je tu kategorie Všechno možné takže to dávam sem protože jiné lepší fórum neznám :hehe:

Screens:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

sa pozry na tento obrázok

http://indyshelby.sweb.cz//DSCN6117.JPG

keď nevieš nič o zosilovačoch tak sa choď hrabať do pawna a nerozprávaj tu blbosti tyran

ps. hento ho*no nemože mat 12 W mozno reproduktor ma 12W ten zosilovac podla toho co tam mas ti to mozno zosilni o 5 W max..

ps2. typujem ze ti si to cele neposkladal podla mna si rozobral obycajne reproduktory vybral s kritu nahodil na new reproduktor hodil do skrinky a hotovo "lol"

Link to comment
Share on other sites

1.

ty seš asi k***t,víš co je zesilovač ?:d:D:D:DD::DD toto je basák nebo jen obyčejný repro ty joudo

Tak jako k***t nejsem ja za tu tvoji debi*itu nemuze ze nepoznas zesilovac. Zesilovac je ta desticka naboku vis ty chytrej moc tomu teda nerozumis tak do toho nekecej.

2.

hento ho*no nemože mat 12 W mozno reproduktor ma 12W ten zosilovac podla toho co tam mas ti to mozno zosilni o 5 W max..

Reproduktor ma 10 w a ten zesik je 12 w podle cipu jsem si to nasel a o 5 Wattů mi to mozna zesili tak ten stary teslacky zesik.

3.

typujem ze ti si to cele neposkladal podla mna si rozobral obycajne reproduktory vybral s kritu nahodil na new reproduktor hodil do skrinky a hotovo

No to si teda veris sr*l jsem se stim dost dlouho pajkoval a jeste prijit na vyvody a na takovy kravi*ky...

Ja fak nechapu nekoho debi*litu ze muze byt tak b*by a mysli si bud ze to jen reprak dany k MPtrojce a nebo ze jsem to jenom zabastlil nic jako proti vam a le kdyz neverite tak si neverte az prijdu z venku domu tak sem hodim video aby jste videli

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...