Jump to content

gamemode Krutý Život 1.0


Recommended Posts

Dobrý podvečer pawno.cz !

________________________________________________________________________

Pawno scripter: Win_Man

Maper: Marco

 

Chcem vám všetkým predstaviť pripravovaný mód Krutý Život 1.0 !

 

Mód sa pravdepodobne bude odohrávať po celej mape, je to originál RP mód :d.

 

S Marcom, ktorý je maper tohto módu sme sa rozhodli, že mód bude mať všeliaké stunty

či sídla alebo iné veci robené cez MTA.

 

Bude tam registrácia cez dialóg (nie odtiaľ to!) a autá po celom SA, povolania, a všetko čo k RP móde patrí.

 

Výplaty a iné veci budu reálne, nie, že smetiar dostane 100,000$ atď..Keď som už spomenul smetiara, tak výplaty bude tak 1000$. Ale samozrejme, že keď budú reálne výplaty, tak budú aj tak reálne ale aj nereálne ceny nehnuteľností.

 

Iné veci, ktoré som tu zabudol napísať, potom dopíšem :)

 

A boli by sme radi, ak by ste nám napísali aj nejaké návrhy k módu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Prečo rovno 5.2 ? Veď nebola ešte ani 1....Či ?

 

Neviem, tak sme sa rohodli.. je to pekné číslo :d

 

Kratkt popis modu :d dufam,ze ho dokoncis :oboci:

Myslim že jj .. registracia je už hotová :d

Link to comment
Share on other sites

Tak ja Vám teda poviem prečo dávajú rovno 5.2. Nie preto, že je to pekné číslo, ale preto aby si ostatní hráči (napr. ktorí sa idú pripojiť) mysleli, že už bola predchádzajúca verzia a že sa ujala,tak preto spravili novu a novu a čoraz lepšiu verziu...To je môj názor v skratke, myslia si, že ak dajú číslo 5.2 tak ľudia im tam nabehnú, lebo si povedia "Hmmm nejaký pokročilý mod to bude husté" asi tak...

Link to comment
Share on other sites

Tak zatiaľ sa myslím o kopírke RZE nemôžme moc baviť, keďže sme tento mód zatiaľ nemali v dispozícii ešte zahliadnúť...No a ten názov, niekoho to možno zlaká nejakého "tyrana, killera" :d a niekoho možno odradí....

Link to comment
Share on other sites

Bud hodnote a bavte se o modu a nebo nepište podpory si nechte na chat aj tu odpověd na muj přispěvek... dkju :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm...koprika žiadna, čo furt máte s kopírovaním? ... Asi to, že ste l*my a len vy máte najlepší mód tak každého musíte odradiť od toho ich vlastného! ... A prečo 5.2? Prerobené na 1.0 po dohode s marcom, a na dokazanie vaších blbých rečičkách o kopirovani..píšete to tu asi len kôli príspevkom, inak si to neviem vysvetliť :)

Link to comment
Share on other sites

Je to vas nazor na mod nic nemam proti "lol" ale troska ma serete s kopirovanim.... NESOM LAMA ZE KOPIRUJEM! Keby nieco :boss: proste ma napadlo dat cislo 5.2 tak sme dali.. je teraz 1.0 tak o cisle uz nemusime kecat!Na mode pracujeme ked bude hotovi bude tu toho viac zatial ked nieje hotovy tak nemusite hovorit ze je to hovadina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...