Jump to content

Pearl Harbor 1.0


Recommended Posts

Čaute.

Chcem vám predstaviť mód Pearl Harbor, ktorý je o vojne medzi Američanmi a Japoncami.

 

Mód sa odohráva na púštnom letisku, ktoré je základňou Japoncov a na letisku v SanFierru, ktoré je základňou Američanov.

 

Pri príchode na server sa vám zobrazí dialóg na výber buď USA alebo Japoncov. Ak si vyberiete Američanov, dostanete americké zbrane a vojenský skin.

Ak si vyberiete Japoncov, tak dostanete japonské zbrane a skin takého čudáka :d (teda Japonca)

 

Autorovia módu:

pawner - Win_Man

maper - Marco

 

IP servera na ktorom mód beží - 93.184.79.5:7155

 

Príďte sa pozrieť!

 

EDIT// Pridávam screeny

Link to comment
Share on other sites

djmckjuba":9gpjcszx]nevypada to špatně ale mody tohodle typu už se taky zacinaji nejak rychle množit ..chtelo by to vymyslet neco svyho ...jinak dobry GM

 

dík :d .. Neviem možno jj ale toto sa nám celkom podarilo... letiská su pekne spravené, veľa objektov, lietadiel atď...

Link to comment
Share on other sites

DON":sbxazyjt]Dobré ale trochu copy Pearl Harboru ze SAMP Forka ;):d

 

neviem, nekopcili sme z tamad nic, ale pearl harbor je mozno na isty sposob...

 

btw. pridané screeny !!!!

Link to comment
Share on other sites

Takze mod som vobec nekopiroval.Tento mod ma napadol vtedy ked som pozeral film Pearl Harbor.Uz davnejsie som chcel taky mod a podarilo sa mi ho zrealizovat.Je to zatial len 1verzia takze budem ho vylepsovat. :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Diky vsetkym. A SmokeSVK - ano registracka je cez dialog ale nemam v plane menit ju lebo to donuti uzivatela prihlasit/regnut sa :)

 

btw. boli ste omrknut? a ako sa paci ?

Link to comment
Share on other sites

idem kuknut len co vyriesim problem xP

 

-- sob 03. dub 2010 22:29:17 --

 

bol som tam a je tma malo veci....mas tam len 1 menu de ti nieco napise do nejakeho cp...potom bi bolo dobre spravit vlastny pristav a tam dat lietadla a aj dobre bi bolo gang zony spravit....keby natom popracujes tak by bol dobry mod....

Link to comment
Share on other sites

Guest ●̪•Đ3B!L●̪•

!OMG Vecsinu modu som urobil JA ! Ti si tam pridal 2 CP :d To je vela :d A aj tak si tie CP urobil trochu blbo ! Su bez podmienky takze ak pride Japonec na US pick up zobrazi sa mu ze ma zautoci na vlastnych :d Omg ten mod je moj !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...