Jump to content

[CZ/SK]Armada SR - CR + Mafia


Pulo15

Recommended Posts

Zdravicko.Takze nudil som sa, tak som rozmyslal, ze spravim nieco nove...Po chvilke premyslania ma napadlo spravit taky mod, aky som este na CZ/SK serveri (zatial) nevidel.Ide o Armadu a Mafiu.Mod sa odohrava v AREA 51, teda v pusti.Su to 2 teamy VOJACI a MAFIANI.Ulohou Mafianou je utocit na vosjko a nicit ho.Kazdy mafian, za znicenie vojaka, alebo co sa tyka armady dostava body... ak ma urcity pocet bodov moze nastupit do armady ako vojak.Armada ma hodnosti (straznici,soferi,pilot,zastupca,velitel,tajomnik) [ na tomto sa este pracuje ]Za urcity nahraty cas v armade, alebo za spravne konania si moze kazdy vojak narokovat u zastupcu, velitela, alebo admina servera o zvysenie hodnosti.

 

IP: 80.79.31.169:8440

Link to comment
Share on other sites

NJN to je pravda, ze treba ludi, vezmi si, ze ak su na serveri sami mafiani a ani jeden vojak, tak nemaju pokom ist ti mafiani.. ale zatial sa mozu nejako cvicit, a naopak aj vojaci sa mozu zdokonalovat pre pripad, ze by niekto prisiel...

Link to comment
Share on other sites

NJN to je pravda, ze treba ludi, vezmi si, ze ak su na serveri sami mafiani a ani jeden vojak, tak nemaju pokom ist ti mafiani.. ale zatial sa mozu nejako cvicit, a naopak aj vojaci sa mozu zdokonalovat pre pripad, ze by niekto prisiel...

jn v tom je ten problem kdyz budou sami mafiani=nuda=lidi pujdou pryc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...