Jump to content
  • 0

pomoc Prevod do AMX


SparcoCZ

Dotaz

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prosim vas mam takovi dotaz chci previst pwn do amx v pawnu ale chvily se nic nedeje a najednou to napise chybu a neodesilat nevite nekdo co s tim prosim ?

Víme, máš tam moc chyb. Když si vytvoříš novej mod a dáš kompilovat tak to nedělá ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
mame ten mod na serveru tet sme ho v pwn poupravily a chtely ho dat do amx ale nejde to napise to to neodesilat :(

omg vy jste ignoranti. už po 3 píšu že je to tou chybou co tam máte :crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Prosim vas mam takovi dotaz chci previst pwn do amx v pawnu ale chvily se nic nedeje a najednou to napise chybu a neodesilat nevite nekdo co s tim prosim ?

 

 

CUS sparco to sem ja winaso z gta jestly to ses teda ty...?

Me to delalo taky tu chybu skus to treba za hodinku me to pak slo.. :v:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
myslis tim 1 warningem co to vyhodi ?

Jestli to vyhodilo warning mod je převedenej. OK restartuj počítač, odpoj se od netu, projeď PC antivirákem a stáhni nový pawno potom to zkus. Jestli to nepomohlo měl jsem pravdu

Link to comment
Share on other sites

  • 0
prave ze kliknu na neodesilat zobrazi se ten warning ale amx vytvoreny ma 0kb :(

Proč mi to pořád píšeš, udělej co jsem řekl, když ani jedno nebude sedět potom sem piš! Jinak by se to mělo zamknout

1. Zkus vytvořit novej mod (ctrl+N) a zkompilovat do amx

2. Stáhni nový pawno ze sa-mp.com

3. Zkus restart PC

 

(a zkoušej to postupně, když nepomůže první, zkus 2.)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To mě taky dělá kdyz tam mam hodne chybek,ale kdyz vytvorim new ciste ctrl+n a prevedu do AMX taka faka nvm cim to je mozna ze mam Vistu xD ve Viste porad neco neodpovídá :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
To mě taky dělá kdyz tam mam hodne chybek,ale kdyz vytvorim new ciste ctrl+n a prevedu do AMX taka faka nvm cim to je mozna ze mam Vistu xD ve Viste porad neco neodpovídá :d

dělá to všem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

omg máš chybu v kodu kolikrát mi to udělalo musíš vědět cos dělal a musíš taky umět pawno a vědět co je špatně že když tam někde uděláš nějakou totální blbost příklad return { }; tak si to skus zcompilovat prostě tam máš něco blbě tak hledej "cyclops"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...