Jump to content
  • 0

pomoc Gta Sa problem so spustením


D3XT3R

Dotaz

mam rpoblem odinstaloval som zle gta sa a teraz nejde nainstalovat sksual som to dat aj na usb a potom do pc ale aj tak nejde....dam nejaky server na MP pripaja ale nic sa nedeje.....ale ani Sp nejde prosim pomozte je to moj druhy help tak mi mozete pomoct ne? :-(

Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ak ti to nejde ani nainstalovat , ako si sa skušal pripojiť na server ked bez hry nenainstalujes ani MP , hmmm , , naskočí ti aj nejaká chyba pri inštalovaní ????

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak , viem čo myslíš mne to raz tiež zrobilo ale ja som to len preinstaloval a šlo to . asi ti moc nepomôžem ale tak stým newem co je , jeden kamos sa v tom vyzna skôr ja mu napíšem a dam ti vedieť , , inak na tomto fore nemusíš čakať že ti niekto pomôže , len na teba začnu picovať alebo ta budu ignorovať , :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Ma/ff/ian

Toto sa uz aj mne stalo neni chyba v nainstalovani neviem v com ale aj mne to robi raz mi to mesiac neslo som bol nahnevaný mne písalo ked som dl concect ze server nos respond retriving info a tebe?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hmm ked myslis to co mne sa stava casto :d je to ze ak dam connect nic sa nestane ani nespusti gta nič.. netreba ani reinstal hry staci odstranit dva subory z Moje dokumenty .. v zlozke GTA SAN ANDREAS USER FILES tie precinky tam nechaj Gallery a to druhe len je tam jeden subor.. ak dva tak aj obe zmaz :d teraz nwm ako sa vola lebo som v skole na PC .. Po zmazani ti to urobi ako keby si mal reinstal hry.. da ti to povodne nastavenia atd.. dufam ze mas v tomto chybu lebo mna to tiez dost stvalo ked mi neslo GTA .. :v:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...