Jump to content

gamemode Desert Live BETA


DON

Recommended Posts

Zdravím lidi...

Takže muj GM s názvem Desert Live BETA,Odehrává se ve dvou vesničkách Palomino Creek a Fort Carson...Jsou tam zatím jen 4 NPC ( Autobusák, Ammuman, Trajekt, Posledni nevyužitý)

Mod je jen s malo povolání..Připadalo mi zbytečné strkat do modu povolání když je to ohraný..V Modu se jinak nachází:

-Kino

-Každá autobusová zastávka má Text Label takže víte kde se nacházíte

-Skoro každý Pickup bude mít Text Label aby ste věděly co kde je..

-Povolání tam jsou asi jen 4 nebo 5 takže to není žádný Real Life

-Tunirna na poušti...

-TABem A 2klikem na hráče se vám otevře lehké menu (Poslat PM , Poslat Peníze atd)

-Kreditka

-Možnost okradení o Kreditní Kartu

-NPC Kteří vám budou pomáhat s ruznymi ukoly (PRACUJE SE)

To je zatím vše..nevím co bych o tom ještě napsal..Pokud má někdo zájem podívat se na BETA verzi tohoto modu pište na iCq:358 176 287

Link to comment
Share on other sites

Jo on to dělá se mnou..on mi říká nápady..ale ze začátku to byl muj napad ;) dlouho se na něm nepracovalo a teď sme začly nedávno ;)

Link to comment
Share on other sites

Jasné :d..kdyby něco ja to nevěděl protože sem dělal dalších 7 věcí..a ty taky jestli něco proti mě máš tak dojeď a řekni mi to do očí..

Link to comment
Share on other sites

Nevies neco vytrpet mozme si to riesit na Skype ked pridem domov zo zahranicia ak si za alebo ty uz niekdo tie zuby vybil a budes hovorit ako 100 rocna babka z protezou?A ked budes urazat slovakov ja dojdem za tebou vsetko si pozistujem ani nebudes vediet kdo som a taku ti natiahnem ze oblizes fararovi rit .

Link to comment
Share on other sites

jo tak dojeď..taková ti vletí že tě maminka nepozná...máš uši jak makové koláče a mluvíš..tady se vychvaluješ jakej máš klan THE CREW přitom jak si ho sem dal tak ti pulka pawna napsala že ho vubec nezná...a víš čím to je?..že ste všeci v klanu jenom malé děti kterým maminka dává mlíčko z cecíčku..

Link to comment
Share on other sites

Jo dawnere vole umíš ho*no ty slováku jeden prdelatej

 

Strašne sa mi páči keď česi nevedia čo majú povedať pri hádke tak nadávajú na Slovákov ako keby boli všeci Slováci taký istý "rr"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...