Jump to content

návrh Neprijemna atmosfera


Recommended Posts

Cs chci jen poukazat podle me na neprijemnou atmosferu, njmenovani nekdy prispivaji do topicu uplnymi blbostmi ktere tam nemaji co delat a delaji jen machry, hlavne ze se smeji tomu kdyz ma nekdo na serveru maikero ktere pochybuju ze nekdo z pawno.cz by dokazal vytvorit i kdyz je stare a ohrane jen namyslenci furt prudi zbytecnymi prispevky a avestek ktery ma v popisu kdyz nema rad ze mu nekdo rika lama tak at nechodi na server kde napise ahoj lamky a divi se ze ma ban a to je jen jeden priklad tot vse!

 

kritiku prijimam od dm*tů

Link to comment
Share on other sites

Cs chci jen poukazat podle me na neprijemnou atmosferu, njmenovani nekdy prispivaji do topicu uplnymi blbostmi ktere tam nemaji co delat a delaji jen machry, hlavne ze se smeji tomu kdyz ma nekdo na serveru maikero ktere pochybuju ze nekdo z pawno.cz by dokazal vytvorit i kdyz je stare a ohrane jen namyslenci furt prudi zbytecnymi prispevky a avestek ktery ma v popisu kdyz nema rad ze mu nekdo rika l*ma tak at nechodi na server kde napise ahoj lamky a divi se ze ma ban a to je jen jeden priklad tot vse!

Jeste si zapomel rict ze k neprijemne atmosfere (NA) prispivas i ty. Jak? Treba tvejma nesmyslnejma topicama v helpu nebo tim jak nadavas lidem na chatu. Udelali ti snad neco? Rekli ti ze ses lama? Ty to taky vsem rikas! A k NA prispiva i tenhle topic o nicem...Tvuj Topic...

 

kritiku prijimam od dm*tů

ou :d

Link to comment
Share on other sites

Cs chci jen poukazat podle me na neprijemnou atmosferu, njmenovani nekdy prispivaji do topicu uplnymi blbostmi ktere tam nemaji co delat a delaji jen machry, hlavne ze se smeji tomu kdyz ma nekdo na serveru maikero ktere pochybuju ze nekdo z pawno.cz by dokazal vytvorit i kdyz je stare a ohrane jen namyslenci furt prudi zbytecnymi prispevky a avestek ktery ma v popisu kdyz nema rad ze mu nekdo rika l*ma tak at nechodi na server kde napise ahoj lamky a divi se ze ma ban a to je jen jeden priklad tot vse!

 

kritiku prijimam od dm*tů

btw kdo je avestek ? rád bych se s nim seznámil, kopčí mi podpis :(

Link to comment
Share on other sites

njn samozrejme nejvetsi koko*i pawno.cz musi odpovedet naprostymi nesmysly ty adveste nepomahas lamkam?dyt ty si naprostzy kok*t v pawnu umis min nez ja a to ze ja toho moc enumim zes proste uplna lama jen si z par lidma na pawno.czu na neco hrajete fdurt nevim naco ale vetsiona z vas dela ze sebe to co nejste a machry machry jen nejakejma blbejma postama nedokazes vubec nic a hitman taky dobry kre*en fut neco kritizujes ale umis taky velkou pi*u

Link to comment
Share on other sites

njn samozrejme nejvetsi koko*i pawno.cz musi odpovedet naprostymi nesmysly ty adveste nepomahas lamkam?dyt ty si naprostzy kok*t v pawnu umis min nez ja a to ze ja toho moc enumim zes proste uplna l*ma jen si z par lidma na pawno.czu na neco hrajete fdurt nevim naco ale vetsiona z vas dela ze sebe to co nejste a machry machry jen nejakejma blbejma postama nedokazes vubec nic a hitman taky dobry kre*en fut neco kritizujes ale umis taky velkou pi*u

Tak a uz sou tri: Avest X, avestik a advest xD

PS: Fikkki nediv se, kdyz vsem nadavas budou vsichni nadavat tobe ;) Uprime kdyby to bylo na me (ale neni) mel by si uz BAN...

PSS: Ted bude nadavat me :d

Link to comment
Share on other sites

ne ja sem jenom nespokojeny s lidmi typu tebe avesta a hitmana to sou me nejprostivnejsi lidi + wonder kakajda mysli si co chces ale neumis udelat ani maikero :d ale tak co se od tebe da cekat kdyz ani neprectes preklep

Link to comment
Share on other sites

Nj, mě to nevadí :) at mi / nám klidně nadává, ale tim dokazuje že je sám ještě větší lamka než sme mi.

Fikkki, kdo se ke mě chová normálně, já se chovam normálně k němu.

Link to comment
Share on other sites

Nj, mě to nevadí :) at mi / nám klidně nadává, ale tim dokazuje že je sám ještě větší lamka než sme mi.

Ale me se to nelibi. On si proste dokazuje ze neni lamka tim ze nadava ostatnim. To je prece ubohý. Neni spokojenej s lidma co ho kritizujou a maj pravdu... Ja ze neudelam MT? No neudelam. Ucim se pawno od zari. Ty (Fikkki) udelas takovej mod? Neudelas - nepouzijes ani object streamer bez toho ze by si spamoval help. Myslis ze tvuj VillageLife je jako MT? neni. Je to akorat skopirovanejch par tutu... A este ze neprectu preklep? Nepamatuju si ze by si nekdy napsal spravne Avestuv nick.

Link to comment
Share on other sites

Taky se mi to moc nelíbí, ale co mam dělat :) .

 

btw ještě si psal machra ? to jako píšu "Sem pawner, umim ho" ? ne nepíšu.

 

btw na ICQ nekomu občas pomůžu, jestli ti to vadí tak si třeba polib prdel.

 

jo když do nás narážíš, ještě sem přidej třeba macha, ten taky zdraví "Nazdar lamičky", nikomu to nevadí.

 

Jo sem dement ? jo možná sem, ale ty si o to větší :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...