Jump to content
  • 0

pomoc nejde mi pwn,mta-Vista


CjKing

Dotaz

prosim help nejde mi vista :( mam novu vistu ultimate aj na druhom som sksual a nelo neviete mi pls helpnut inak pise - Failed to set data for "

A nejde mi ani mta

dik za help

Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jak spustit mta na vistě jsem tu radil už několikrát musíš si smazat client.dll a pawno tohle na vistě dělá takže dej ok a v prázdnym pawnu dej open a otevři si to

Link to comment
Share on other sites

  • 0
prosim help nejde mi vista :( mam novu vistu ultimate aj na druhom som sksual a nelo neviete mi pls helpnut inak pise - Failed to set data for "

A nejde mi ani mta

dik za help

 

pawno sem vyresil jednoduse otevres pwn das options aodskrtnes associate with pwn files a hned se mi to otviralo normalne ;)

 

A MTA to uz si nepomatuju ae vim ze sem vymazal nejakou slozku s toho ae nvm uz jakou a stejne kdyz neco udelam nikdy se mi to neulozi :x takze to stejne nejde

Link to comment
Share on other sites

  • 0
reinalval som anskocilo ale naskocilo toto

kukni.jpg

lol to sem ještě neviděl nesmazal sis oba ty clienty? :d

 

//EDIT: Jinak Vichac thx s tim pawnem :d ted je to mnohem lepší

Link to comment
Share on other sites

  • 0
reinalval som anskocilo ale naskocilo toto

kukni.jpg

lol to sem ještě neviděl nesmazal sis oba ty clienty? :d

 

Ee ten druhy je tam a xp tam nehodym ked mam vistu nesekne mi hra lebo kedsom mal pred tym sekla mi hra a samo sa pc resetlo

Link to comment
Share on other sites

  • 0
pekne dojebkane, dej si xp

mno tobe se ti to erkne sezen si XP ale XP se uz neda sehnat...mozna jo ale ne jako predtim ted vladne VISTA a Windows 7....muj nazor je ze to pekne zkurvi**

Link to comment
Share on other sites

  • 0
reinalval som anskocilo ale naskocilo toto

kukni.jpg

lol to sem ještě neviděl nesmazal sis oba ty clienty? :d

 

//EDIT: Jinak Vichac thx s tim pawnem :d ted je to mnohem lepší

 

jj nz me to taky sralo furt ta sracka tam skakala a na tohle sem prisel uplne nahodne sem to nejak zkousel co to dela :d

 

ae to mta sem nepobral oba clienty? :d me to neslo takovym zpusobem ze sem dal mta a nabehla ta sracka mala nvm co je tam napsany takovy modry dobehlo a to je vse vubec se mi to nespustilo tak sem smazal nejakou slozku z C:z mta nvm kde presne a pak uz to slo akorat rikam nic se mi neuklada to sami samp treba screen nebo /save nic proste co se ma ulozit na C tak se neulozi:(

Link to comment
Share on other sites

  • 0
reinalval som anskocilo ale naskocilo toto

kukni.jpg

lol to sem ještě neviděl nesmazal sis oba ty clienty? :d

 

//EDIT: Jinak Vichac thx s tim pawnem :d ted je to mnohem lepší

 

jj nz me to taky sralo furt ta sracka tam skakala a na tohle sem prisel uplne nahodne sem to nejak zkousel co to dela :d

 

ae to mta sem nepobral oba clienty? :d me to neslo takovym zpusobem ze sem dal mta a nabehla ta sracka mala nvm co je tam napsany takovy modry dobehlo a to je vse vubec se mi to nespustilo tak sem smazal nejakou slozku z C:z mta nvm kde presne a pak uz to slo akorat rikam nic se mi neuklada to sami samp treba screen nebo /save nic proste co se ma ulozit na C tak se neulozi:(

 

Zkus to pustit jako Správce ... i když seš přihlašenej za učet "Administrator" nemaš furt plny prava... takže si dej u gta_sa.exe ve vlastnostech to zaškrtni...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...