Jump to content

Help nejdou mi hry na Win vista


Any_S

Recommended Posts

Čuste hele chvilku sem si myslel že nejdou protože ty hry nejsou na Win vista ale byl jsem u kámoše a jemu šly tak jestli mam jinou verzy Windowsu nebo je to špatně nastavený nebo co PLS help. :(

Link to comment
Share on other sites

1. Tohle fórum je o PAWNU!!!

2. Kdo si myslíš, že ti pomůže, když řekneš: "nefunguje to!". Jak to asi má ten člověk řešit, když není u toho počítače a jediné, co ví, je, že to nefunguje? Klidně bych ti i pomohl, kdybys to detailněji popsal.

3. Nemáš mít Vistu, když si s ní nevíš rady.

Link to comment
Share on other sites

1.Jo je to pawno forum ale sem v sekci o PC.

2.Vistu sem nechtěl a Xp mi nejdou neinstalovat.

3.Proč pokaždý když potřebuju snečim pomoc mě všichni seřvou ?

4.Když zapnu například GTA SA dam New game a sem už vehře tak se mi zobrazí Program gta_sa.exe přestal pracovat Stačý nebo ještě podrobněji ??

Link to comment
Share on other sites

Vistu jsem si nekoupil byla otce a jediná možnost na rozjetí PC, U XPček když se začnou instalovat tak se v polovině zobrazí modrá obrazovka že když nainstaluji software tak se mi muže poškodit počítač, drivery asi né skoušeli jsme 3 Instal CD, a ano dělá mi to i v MP.

Link to comment
Share on other sites

Podle mne je Vista na *ho*no*, jestly ti nejde XP tak to je chyba tveho PC hardware a ja kdyz sem resil problem s preinstalaci PC taky sem se neptal na forum o pawnu, takze navrhuji (:LOCK:)

Link to comment
Share on other sites

jestli instalujes XP a pise ti to nejakou dementni chybu ze to muze poskodit programy, never tomu... jen se ujisti, ze instalujes na prazdnej disk... pak ti to nic spatnyho neudela, zapisuje to jen na disk, kam to instalujes...

Link to comment
Share on other sites

1.Jo je to pawno forum ale sem v sekci o PC.

2.Vistu sem nechtěl a Xp mi nejdou neinstalovat.

3.Proč pokaždý když potřebuju snečim pomoc mě všichni seřvou ?

4.Když zapnu například GTA SA dam New game a sem už vehře tak se mi zobrazí Program gta_sa.exe přestal pracovat Stačý nebo ještě podrobněji ??

 

Hele tohle se mi taky stavalo portoze jsem instaloval do hry mody.....tak

1.odinstaluj cele gta (hra v ovladaci panely a odebrat programy+slozka v program files+v dokumentech)

2.Kdyz budes instalovat hru tak misto Rockar game (nebo nejak tak to je) tak dej rockstar game 2.....pude v poho

3.pokud ti ot nejde nwm co stim je :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...